Jan Kraus přivolal policii na fotografa, přinášíme nahrávku Frekvence 1

krausAUDIO UVNITŘ – Ve čtvrtek dopoledne došlo v Praze k indicidentu mezi dvěma muži, k němuž byla přivolána policie. Jedním z aktérů byl i Jan Kraus.

Moderátor Jan Kraus přivolal policii na fotografa, který před domem známého herce a glosátora obtěžoval herečku Ivanu Chýlkovou, partnerku Jana Krause. Paparazzi musel fotografie vymazat z paměti přístroje. Policisté dorazili na místo a napadenému fotografu doporučili, aby podal trestní oznámení a navštívil lékaře, ten však trestní oznámení neplánuje podat.

Frekvence 1 nám poskytla záznam z pořadu Jan Kraus a blondýna, který stanice vysílá ve všední rána v čase 5-9 vždy o čtvrt. Jan Kraus se v této ukázce vyjadřuje ke čtvrteční záležitosti.

POSLECHNĚTE SI: JAN KRAUS O NAPADENÍ FOTOGRAFA

Podobné útoky jsou v České republice spíše výjimečné, jistě však vystane na paměti například bývalý premiér Mirek Topolánek, jenž napadl bulvární fotografy, kteří jej obtěžovali. V zahraničí dokonce některé celebrity používají podobné útoky jako součást PR, média pak poskytnou prostor a zajistí požadovaný zájem.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .