Country Radio hraje v Karlových Varech

stroj_casuPosluchačská obec Country Radia se opět rozrostla, stanice už vysílá z Karlových Varů.

Jak nás informoval náš pravidelný čtenář, Country Radio hraje v Karlových Varech na frekvenci 97,2 FM o výkonu 200 W. Do konce roku začne šířit signál i v Chebu (98,5 FM), Mladé Boleslavi (106,2 FM) a Hradci Králové (104,1 FM). Očekává se též spuštění satelitního vysílání. Letos spustilo Country Radio i vysílač v Plzni a Kutné Hoře.

V pondělí 6. září navíc na Country Radiu startuje nový program Stroj času. Novinka bude mapovat roky 1945 až 2009, během vysílání si budete moci zavzpomínat na dobové události celého světa. Chybět nebude ani soudobá muzika. Ladit tuto rubriku můžete ve všední dny v čase 9:00-16:00 (vyjímkou je Polední Siesta 12-13).

PSALI JSME: Country rádio na satelitu je jen otázku času

Country Radio vyhlašuje soutěž Hudební pohár Country Radia. Na webu Country Radia vybírejte do konce září 320 nejoblíbenějších písniček. Všechny písně se zúčastní velkého turnaje – Hudební pohár Country Radia. Od 4. října se posluchači mohou těšit na souboje všech 320 písní.

Autor článku:

Komentáře (10)

 1. Jaroslav Eret

  Ne jenom ty 2 vykrývače pro Karlovy Vary 97,2 fm a Cheb 98,5 fm oba mají mít jenom 200 wattů tom Sokolově bude špatně hrát u nás v Habartově u Sokolova bude hrát dobře 98,5 fm z Chebu z Karlových Varů mi to nehraje na 97,2 fm 200 wattů Ahoj Jaroslav Eret z Habartova u Sokolova

 2. pevy

  No to je mi zase „horká“ novinka. Kolik dní už je ve vysílání CR nový vysílač KV avizován ?? A ejhle, tady je to „novina“ !! Jinak v jednom festivalovém časopise (z oblasti i country, folk a tramp), kde CR bylo jedním ze sponzorů, bylo uvedeno toto: Spuštění MB a HK je v plánu AŽ v prosinci 2010.

  1. Martin Petera Autor příspěvku

   Ano, vím, že už je to delší dobu. Primárním cílem článku bylo tuto informaci jen ve stručnosti připomenout, ale zejména (!) informovat o programových novinkách Country Radia. Díky za pochopení.

 3. Barka

  Jak strašný bordel a jaký typ lidí řídí FM je vidět z toho, že z mnoha míst není
  o čem psát. Tam totiž normální rádia vůbec nedorazila. Zase se toho nejvíc vyžralo
  v Čechách, Morava prakticky utřela hubu. Normální moravské rádio Hey Praha zničila
  a můžeme na něj jenom vzpomínat. Ono se dá poslouchat i teď, ale zásah je tam značný.
  Beat se prakticky nikam na Moravě nedostal. Zlínská frekvence s 200 watty je směšná.
  Všude otravuje jenom šmejd. Pro mě osobně už hraje jenom polepšený Rockmax. Čro stojí
  za prd, to se nedá poslouchat delší dobu. Reportáže jsou minutové, nic se nerozebere
  podrobně, všude jen spěch. Zprávy před volbami, to jsem sledoval, byly cenzurované
  ve prospěch Topolánků, objektivita chybí. Český éter ještě neprasnul, moravský
  dávno.

  1. Jose

   To není jenom MORAVA. Jsem zvědavý jestli k nám taky někdy dorazí to Country rádio ? Ta koordinace pro Liberec byla už bůh ví kdy a zatím se neděje vůbec nic. Ani zamítnuto ani přiděleno, prostě ticho po pěšině. Jen ten BEAT je tady dobrý, jinak samé svinstvo. Ještě na štěstí, že to HEY napadlo změnit formát, tak ještě i to se dá, mimo jeho ranního vysílání, pouštět. Jinak prostě nic. Česká katastrofa FM. Jinak ještě z DVB-T se dá pouštět WAVE a to jsou tak asi všechny možnosti. Jediné, co jde, za tohoto stavu, používat, tak to už je jenom INTERNET a na něm už potom je úplně všechno, co si člověk zamane. To už můžou to FM fakt rovnou celé vypnout, když to tady takhle podělili nebo podělali…

  2. Barka

   Už jsem začal oprašovat CD. Jedno rádio nelze pořád pouštět dokola. I když to jde z netu, říkám tomu umělá hmota a musím od toho odpočívat. Není nad FM, ovšem na něm
   není takřka nic. Jose nemůžu s tebou úplně souhlasit, Čechy jsou na tom podstatně
   líp, Máš Beat a Hey a připutuje i další. Tady zdechl pes. Uvědomuji si , že bydlím na
   neatraktivním místě , ale za 20 roků nic. Já jsem psal o malém výkonu Beatu ve Zlíně,
   ale on přímo ovlivnil Rockmax a ten hraje perfektně. Má málo reklam a moderátoři
   nijak nevadí.Takže aspoň takhle. Kdybych chytnul i Beat , tak na Beat a Rockmax dva
   tunery na co nejlepší příjem a bylo by vymalováno. Mohli by jít s E2 a spol., s TV šaškárnama do prdele a měl bych každodenní zábavu. Měj se.

  3. Jose

   No jo, já jsem asi zmlsanej z té Prahy. Radio 1, Beat, Oldies Radio, Ethno rádio, Country Rádio, Rock Zone, všechno tam jede v pohodě z FM a člověk si pustí, co chce a netu nebo DVB si vůbec nemusí všímat. Já prostě nepochopím, že tohle mohli dopustit. A ten venkov takhle ošidit… Nebo podvést… S nějakými lokálními blbostmi… Kdo jim o ty kraviny stojí, proč se nepostarali o to aby stylové stanice byly všude dostupné… Je to hrozný… Je to fakt, že CD to jistí… Jenže to potom zase říkám, to je pak jako za Husáka a to nemuseli dělat revoluci, když si máme hrát CD a oni se za 20 let nedokážou postarat o pořádná media i na venkově…

 4. Barka

  Se vším , co jsi napsal plný souhlas. Bohužel jde o peníze a na kvalitní rádia a hudbu
  dostupné všude se kašle. Co je platné to, že dobrá hudba povznáší, zušlechťuje, když
  se hraje jen v Praze. Je potřeba si pustit i něco jiného než rock a kde to pořád
  hledat. Co všechno mohlo na FM být a nikdy už nebude. Je to špatné. Navíc doma vždy
  někdo poplatky zaplatí. Ode mne už by je neuviděli.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .