Britská královská svatba na Impulsu i Radiožurnálu

kate_william_2AUDIO UVNITŘ – O pokrytí svatby britského prince Williama a Kate Middletonové se kromě televizních obrazovek postarají i česká rádií.

Speciální program při příležitosti britské královské svatby připravilo také Rádio Impuls. Od 26. do 29. dubna zprostředkuje postřehy z místa konání svateb, chybět nemají reakce běžných obyvatel. O pokrytí události se postará „zuřivý reportér“ Aleš Růžička, kromě ranních vstupů se reportér přihlásí také během dne. V pravidelné rubrice „Svět podle Špačka“ se Ladislav Špaček bude věnovat královské svatbě zase z jiného pohledu.

SELF-PROMOTION: SVATBA PRINCE WILLIAMA NA IMPULSU

Svatební událost se nevyhne ani vysílání ČRo 1 – Radiožurnálu. Moderátorka Lucie Výborná si do pátečního Dopoledního Radiožurnálu pozve Sian MacLeod, britskou velvyslankyni v Praze. Rozhovor začíná v pátek 29. dubna po desátého hodině dopolední.

SOUVISEJÍCÍ: Hitrádia rozdávají benzin a přinesou svatbu

Autor článku:

Komentáře (2)

  1. kulisara

    Opravdu nechápu proč je kvuli JEDNÝ svatbě takovýho humbuku?????? K čemu je nám Čechům dobré že se někde v Anglii bere nějaký Wiliam nějakou ženu???? Bude snad levnější chleba???

    To je jako kdyby Angličani byli PAF z toho, že si prezident Klaus bral hééérečku…

  2. Jose

    Ti jsou spíše paf z toho, jak agent KGB Klaus, krade Chilanům diamantová pera. Opravdu tímto způsobem nejspíše nevyvrátí image, že, co Čech, to zloděj.
    Jinak herečku si bral prezident Havel. Nevím o tom, že by Livia Klasová někde něco, někdy hrála… A na nervy, lidem hraje spíše její manžel.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .