Velikonoce v prosinci? Ano, Vodafone představil vánoční kampaň

vodafone_zajicek_velikonoce

POZNÁMKA – Listopad je tu, pomalu, ale jistě se probouzí reklamní Vánoce. Mobilní operátor Vodafone představil tento týden svou vánoční kampaň. Vánoční symboly ovšem letos nehledejte. Dominovat totiž budou velikonoční zajíčci. Že se vám to zdá divné? Vězte, že Vodafone tímto krokem jenom zdůrazňuje fakt, že je vždy „o krok napřed“. Připraveno je hned pět televizních spotů, o hudební podklad se postarala skupina Nightwork.

Mobilní operátor Vodafone je známý svými netradičními reklamními kampaněmi, nejinak tomu bude v roce 2011. Po falešných sobech, ovečkách, hříbcích a kdovíčemu ještě přichází na scénu zajíčci… nebudou to zajíčci obyčejní, nýbrž velikonoční.

Vánoce u Vodafonu: Nightwork, tepláky a Velikonoce

Vánoční motivy v letošní vánoční reklamní kampani mobilního operátora Vodafone nehledejte, od 1. listopadu zahajují atak na televizní obrazovky velikonoční zajíčci. Sezónní kampaň představil operátor na úterní tiskové konferenci. Velikonoční vajíčko se letos už objevilo na pražském Metronomu na Letné, bylo předzvěství televizní kampaně.

Televizní spot je provázen skladbnou skupiny Nightwork, konkrétně hlasem frontmana Vojty Dyka. Vodafone velikonočními symboly ve vánočních reklamách chce upozornit na to, že je vždy „o krok napřed“. „Nechceme být stejní a nechceme lidem brát Vánoce. Už od Oskara jsme ale byli napřed a věříme, že díky nám budou napřed i naši zákazníci,“ uvedla Markéta Moreno ze společnosti Vodafone.

radiotv_face_n03

Vánoční kampaň doplňuje webový speciál

Hitem letošní vánoční nabídky Vodafonu bude možnost stahování desítek placených aplikací zdarma. Nové uživatelé mobilního internetu láká operátor na internet zdarma a to vždy od pátku do neděle až do konce ledna. Stávající zákazníci získají dvojnásobný objem dat. Ke kampani spustil operátor internetové stránky www.vodafone.cz/velikonoce.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: