Yorkshire Tea: „Náš čaj je lepší než sex.“

yorkshire_teaVIDEO UVNITŘ – „Oddychněte si,“ říká reklama na Yorkshire Tea. Příznivci tohoto drinku mu prý dají přednost před vším, i před sexem.

Nová televizní kampaň na nápoj Yorkshire Tea navrhuje, aby mu zákazníci dali přednost před všemi ostatními záležitostmi, mají jednoduše relaxovat, dokonce i místo sexu. V reklamě sledujeme mladý pár přichazející domů pozdě večer, líbají se a škádlí na pohovce. Dívka svému partnerovi však navrhne, zda si nedají čaj. Na závěr si můžeme přečíst slogan „From Yorkshire. Where teatime’s important“ (tedy „Od Yorkshire. Tam, kde je čas na čaj důležitý.“)

Celý projekt má na starosti agentura Beattie McGuinness Bungay. Hlavním poselstvím reklamy je upozornit diváky na to, že „čas s čajem Yorkshire“ má přednost před ostatními aktivitami. Podle tvůrců neexistuje nic důležitějšího, co by přípravu čaje mohlo zastavit.

Prodejce Yorkshire Tea si klade za cíl být třetí nejsilnější značkou obchodující s čajovým artiklem, za poslední rok zaznamenala společnost nárůst prodeje o 18,5%. Televizní kampaň bude podpořena i v printovém segmentu, součástí kampaně je taktéž internetová reklama.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .