Web Česká média přišel o výkonného redaktora

ceskamedia-perex-167DOPLNĚNO – Známý web Česká média podnikatele Jaroslava Berky, přišel k 1. červenci o výkonného redaktora. Dosavadní redaktor a editor Jan Bohdal skončil, web by však měl pokračovat v úspornějším režimu. Dnes v ranních hodinách se neobjevil na hlavní stránce žádný obsah, první aktualizace proběhla až před polednem. Česká média se přitom řadí k nejstarším webům o médiích na českém trhu.

Web Česká média vznikl v prosinci roku 2001, jen dva měsíce poté, co začal fungovat server RadioTV.cz. Původně šlo o projekt PR agentury Cepra, která tehdy zastupovala televizi Nova. O této události jsme psali i na webu RadioTV.cz v článku „Mediální agentura Novy vlastní server o médiích“. Značný prostor byl v prvních měsících věnován sporu tehdejšího generálního ředitele a většinového vlastníka Novy Vladimíra Železného s investorem CME.

Po několik let byl tento web zdrojem uceleného a volně dostupného monitoringu médií. Nyní přechází do úsporného režimu. K 30. červnu skončila smlouva dosavadnímu editorovi a redaktorovi Janu Bohdalovi. Už koncem března odešla editorka Karolína Hloušková. V posledních týdnech nebyl na webu ani nový videoobsah. Poslední videopříspěvek vyšel na začátku června.

Podle našich informací by měl web pokračovat v úspornější podobě, rozhodnutí o případném ukončení ukončení zatím nepadlo.

AKTUALIZACE – Krátce před jedenáctou hodinou byla obnovena pravidelná aktualizace webu ČM.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .