Voyo.cz i nadále za akční cenu

voyo-cz-perex-167Nova zřejmě stále není spokojena s počtem abonentů multimediálního portálu Voyo.cz. Akční nabídku za 99 korun měsíčně prodloužila o jeden měsíc. Ani jednotlivé akce ale dosud nepomohly naplnit hlavní cíl – získat na českém trhu alespoň 100-tisíc pravidelných abonentů.

Nabídka levnějšího předplatného služby Voyo.cz byla prodloužena. I v březnu 2013 si tak lze službu předplatit za 99 Kč na měsíc, přičemž původní cena služby je 189 korun měsíčně. Akční cena předplatného platí po dobu, co si uživatel zvolí automatické prodlužování. Předplatné může uživatel kdykoliv ukončit, obnovuje se každý měsíc.

Nova běžně nezveřejňuje údaje o počtu předplatitelů služby Voyo.cz. Poslední známý údaj je z prosince, tehdy si Voyo předplatilo přibližně 20 tisíc lidí. Ke konci roku chtěla mít Nova alespoň 100 tisíc předplatitelů.

Videotéka Voyo.cz nabízí kromě archivu pořadů Novy i streamované vysílání speciálního filmového kanálu Voyo Cinema a k dispozici je nově i vysílání placeného programu Nova sport, který je k dispozici všem předplatitelům i přes internet.

voyo-cz-screen-muzi-v-nadeji-675Screenshot programové upoutávky videoportálu Voyo.cz

Autor článku:
Štítky: