Soutěž Internet Effectiveness Awards prodlužuje nominační období až do konce července

iea-12-logoOrganizátor ankety Internet Effectiveness Awards prodlužuje na časté žádosti přihlašovatelů nominační období soutěže až do 31. července 2012. Pořadatel sedmého ročníku soutěže tak umožní přihlašovatelům podat přihlášky i těch prací, které byly teprve nedávno spuštěny do provozu. Cena je uznáním, že vítězové dokáží využít digitální média ke vzniku nových způsobů podnikání.

Nejvíce přihlášek se zatím sešlo v kategoriích „Telekomunikace a IT“ a „Bankovnictví, pojišťovnictví a finance“. Přihlašovatelé mají také již tradičně zájem o kategorii „Spotřební zboží a služby“. Letos budou vyhlášena opět první tři místa v každé kategorii. Křišťálovou cenu od skláren Moser si ale letos poprvé odnesou vítězové všech kategorií. Všichni přihlašovatelé se spolu s dalšími hosty také mohou těšit na slavnostní galavečer, kterým budou provázet Simona BabčákováJakub Žáček. O doplnění dobové atmosféry třicátých let, ve které se letošní ročník odehrává, se postará Ondřej Havelka a jeho Melody makers.

Internet Effectiveness Awards jsou ocenění udílená nejefektivnějším internetovým řešením na českém internetu. Cena je uznáním, že vítězové dokáží využít digitální média ke vzniku nových způsobů podnikání, k poskytování svých služeb on-line, k lepší komunikaci se zákazníky, se zaměstnanci či občany, a dokáží přitom dosáhnout skutečných výsledků. Pořadatelem je asociace internetových řešení – Asociace.BIZ, podrobnosti o soutěži hledejte na stránkách IEA.cz. Server RadioTV je mediálním partnerem sedmého ročníku soutěže a bude vám i tentokrát přinášet průběžné zpravodajství.

iea-12-vizual

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .