Skupina Nova informuje o čtenosti svých online portálů

Minulý týden přinesl skupině Nova rekordy v počtu reálných uživatelů, kteří si zobrazují její internetové portály. Tiskové oddělení Novy udává rekordy u portálů TN.cz a Nova.cz.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Portál TN.cz zaznamenal týdenní rekord v počtu RU total (za všechna zařízení dohromady), když si jej zobrazilo 841 tisíc reálných uživatelů. Portál Nova.cz poprvé překročil hranici 1,3 milionu, když v minulém týdnu dosáhl v RU total 1,310 milionu reálných uživatelů. U obou případů se jedná o rekordy od 1. července 2016, kdy byla metrika RU total zavedena.

V počtu přístupů z mobilních telefonů TN.cz překročilo hranici 400 tisíc reálných uživatelů (rekord od začátku aktuální vlny měření, tedy od 1. června 2015). Internetový portál Nova.cz dosáhl rekordu od 48. týdne 2016, když měl v minulém týdnu 596 tisíc reálných uživatelů z mobilních telefonů.

Nova na webu vedle svých hlavních značek TN.cz a Nova.cz provozuje i dva portály s videem na vyžádání. Web Voyo.cz nabízí streaming živého vysílání programů skupiny Nova za měsíční poplatek. V ceně má uživatel i přístup k archivu vlastních pořadu a k výběru filmů na vyžádání.

Portál NovaPlus.cz nabízí pořady vlastní tvorby skupiny Nova včetně seriálů bezplatně. Uživatel má však k dispozici pouze pořady za několik posledních dnů a veškerý obsah je dostupný až po shlédnutí reklamních sdělení.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky:,