Seznam.cz investuje do internetové televize Stream.cz, točí nové pořady

streamcz_perexNa stránkách internetové televize Stream.cz se na podzim objeví další řady oblíbených pořadů jako je Peklo na talíři nebo A dost!. Kromě nich však redakce připravila další pořady – o reklamě, partnerských vztazích i stavbách a veřejném prostoru. Podzim bude také patřit „Závodu o hrad“, který netradičně představí prezidentské kandidáty.

Internetová televize Stream.cz má v podzimním programovém schématu naplánované zhruba tři premiéry vlastních pořadů každý všední den. Na podzim tak nebudou chybět ani další pokračování oblíbených pořadů, jako je pořad o české gastronomii Peklo na talíři, kde Roman Vaněk provede diváky dalšími pravdami o složení českých potravin. V nových pořadech seriálu, který má za necelý půlrok svého vysílání již přes 18 milionů zhlédnutí, se Roman Vaněk podívá například na špekáčky a buřtíky, olivové oleje, nebo třeba na způsob výroby „éček“.

Kromě pokračování úspěšných pořadů jsme si připravili pro naše diváky i pořady nové. Chceme v nich nabídnout nejen zábavu, ale i otevírat oči a zprostředkovávat jiné úhly pohledu. V pořadu Závod o hrad chceme například umožnit divákům poznat prezidentské kandidáty i z jiné stránky, než jakou poznají v seriózních kravatových rozhovorech, které budou nabízet ostatní média,“ komentoval Lukáš Záhoř, manažer programového oddělení Stream.cz.

Konkrétní pořady a programové plány představil portál Seznam.cz na dnešní tiskové konferenci. Další podrobnosti o chystaných novinkách včetně dnešní akce vám server RadioTV.cz přinese v následujících dnech.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,