Server RadioTV.cz je s vámi patnáctým rokem, přicházíme s novým vzhledem

radio-studio-ilust-naj-651

Mediální server RadioTV.cz otevírá patnáctý rok své existence. Při této příležitosti jsme nasadili nový moderní responsive design pro pohodlné čtení na všech typech zařízení. V následujících týdnech přineseme i další úpravy a vylepšení.

Projekt RadioTV.cz odstartovali přesně v den, kdy zahájilo vysílání dnes nejposlouchanější české rádio Impuls. Díky tomu máme k dispozici nejrozsáhlejší archiv a nejlepší servis především z oblasti rádií, ale i televizí a dalších mediatypů. Původně jsme začínali pod značkou Radia.cz, název RadioTV používáme od listopadu 2001.

Pomozte nám vyladit novou verzi

K aktuálnímu výročí jsme se rozhodli nasadit nový moderní design, který našim čtenářům přinese větší komfort a možnost čtení obsahu na všech typech zařízení. Jelikož nový vzhled je v testovacím režimu, jakékoliv chyby a nedostatky můžete nahlašovat na redakční mail redakce ( ) radiotv.cz, případné podněty pište i do diskusního vlákna pod tímto článkem.

Kromě nového vzhledu se v nejbližší době můžete těšit na rozšíření obsahu o nové články a rubriky včetně analytické sekce. Přehlednější podobu dostanou exkluzivní průzkumy poslechovosti, vylepšení se dočká i rozsáhlá databáze rádií a televizí. Multimediální obsah dostane ucelenější podobu. Základem bude i nadále kontinuální proud informací a komentářů k aktuálnímu dění v médiích. I nadále budeme klást důraz na informace z rozhlasového trhu, které jinde chybí.

Přineseme i „chuťovky“ z archivu

Server RadioTV jako jediný volně přístupný web na českém internetu disponuje kompletním archivem od roku 1999. V naší databázi si tak můžete přečíst mnoho původních článků a komentářů k různým historickým okamžikům české mediální scény. Zmapovali jsme pro vás vývoj soukromého vysílání v regionech, průběh vánoční televizní krize na přelomu let 2000 a 2001, exkluzivně nabízíme původní projekty všech českých digitálních televizí nebo kandidátské projekty ředitelů České televize a Českého rozhlasu.

Jen u nás najdete podrobný archiv článků z doby krize v televizní stanici TV3 nebo dobové texty k zrodu nejpopulárnější české sportovní televize Galaxie sport a Nova sport. Tyto součástí bohatého archivu RadioTV pro vás budeme postupně odkrývat.

Autor článku:

Komentáře (2)

  1. Pvtr

    Nová podoba RadioTV mě mile překvapila. Přeji mu hodně spokojených čtenářů a aby se jeho podoba opět vrátila do dob před několika lety, kdy RadioTV byla na mediální scéně jedničkou – každý den web nabízel mnoho kvalitních a podrobných článků.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .