Portál Bezrealitky.cz přechází do portfolia skupiny MEDIA BOHEMIA

Skupina MEDIA BOHEMIA Daniela Sedláčka ovládla 51% podíl v realitním portálu Bezrealitky.cz. Daniel Sedláček do projektu vstupuje skrze společnost MMS DIGITAL, která se ve skupině MEDIA BOHEMIA soustředí na rozvoj e-commerce a provozuje e-shopy jako Cestuj.cz, UrbanStore.cz, či Firmanazazitky.cz. MMS Digital ovládnutím Bezrealitky.cz rozšiřuje svůj záběr o novou oblast prodeje a pronájmu realit.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Díky dosavadnímu zaměření našich e-shopů jako je UrbanStore.cz, nebo Cestuj.cz máme velkou zkušenost s komunikací se zákazníkem a rozsáhlé know-how v poskytování návazných služeb. Na realitním trhu vidíme velký potenciál právě v růstu doplňkových služeb pro ty, kteří řeší prodej, či nákup nemovitosti, ale z různých důvodů nevyhledávají služeb realitních kanceláří,“ vysvětluje Jan Fahoun, jednatel MMS DIGITAL.

Vstupem MMS DIGITAL získávají Bezrealitky i zázemí a podporu jednoho z největších mediálních domů. Připravujeme již rozsáhlou marketingovou kampaň, která podpoří novou podobu portálu a nabídku nových služeb na rádiích naší skupiny a internetu,“ doplňuje Jan Fahoun.

Dalším novým partnerem se stala skupina Rockaway. “Vstupujeme do projektů, které tradičním oblastem nabízejí online alternativu a to je i případ Bezrealitky.cz, ty do prostředí konzervativních realitních kanceláří přinášejí svěží přístup. Navíc reality obecně vnímáme jako segment, který má internetu stále velký nevyužitý potenciál,” komentuje vstup Michaela Papežová, tisková mluvčí skupiny Rockaway.

Bezrealitky.cz se zaměřují na zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí přímo mezi majiteli a zájemci. Menšinový podíl si ponechal dosavadní vlastník Bezrealitky.cz společnost Genesia Investment.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: