Magazín o bydlení a životním stylu Living.cz má novou podobu

living_czPopulární internetový magazín o bydlení a životním stylu Living.cz se představil na konci října ve zcela nové podobě. Grafika prošla modernizací a dominantní barvou je bílá v kombinaci s barvou magenta a světle modrou. Na domovské stránce najdou čtenáři přehled nejzajímavějších článků s přehlednými ilustracemi a fotografiemi.

Living.cz ve zcela novém kabátě

V druhé polovině října letošního roku se Living.cz, populární internetový magazín o bydlení a životním stylu, který provozuje společnost Limemedia, představil ve zcela novém grafickém kabátu. Modernizace portálu Living.cz přináší návštěvníkům přehlednější strukturu a upravený font či použité barvy. Dominantními barvami jsou bílá, světle modrá a magenta. Domovská stránka upoutá například fotografiemi a ilustračními snímky, jež jsou tematicky spojené s aktuálními články.

DOPORUČUJEME: Web Femina.cz soutěží o liposukci

Living.cz nadále přináší informace o bydlení, nábytku a rekonstrukcích. Obsah webu je členěn na několik kategorií, v sekci Interiér se dozvíte o kuchyních, koupelnách, ložnicích, obývacích pokojích a nábytku. Součástí portálu je možnost inspirovat se při stavbě domu a navíc nahlédnete do obydlí slavných. Nechybí ani tipy a trendy či sekce „Rekonstrukce snadno a rychle„. Pro zpestření obsahu připravují redaktoři i sekci Zábava, ta je samozřejmě plná soutěží, dále Recepty a samozřejmě Fórum.

PSALI JSME: Autoweb.cz se stal součástí nabídky portálu VOLNÝ

Sledovat můžete aktuálně také soutěžní rekonstrukce. „Jako se už stalo naším dobrým zvykem, opět jsme minulý týden uveřejnili 6 krásných rekonstrukcí. A jak jste jistě už zjistili, budeme v této příjemné činnosti pokračovat do konce listopadu,“ uvádí portál Living.cz. Pokud jste redakci zaslali do soutěže fotografie vašich rekonstrukcí, možná čekáte, komu bude zaslán fotoaparát Olympus. Portál Living.cz včera zveřejnil výsledky velké letní hry.

NENECHTE SI UJÍT: Skupina Media Bohemia spouští dárkový portál DeliDeli.cz

living_cz_web

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,