Interaktivní magazín iMOTOR s novým designem

imotor_logo

Zcela v nové podobě vyšlo už třicáté třetí číslo oblíbeného motoristického interaktivního magazínu iMOTOR. Po designové stránce se magazín přibližuje tištěným titulům, stále ovšem zachovává významný prvek interaktivity. Zdokonalený engine navíc přináší rychlejší načítání a živější odezvu. iMOTOR nyní vychází v rámci portálu autoweb.cz.

Interaktivní magazín iMOTOR najdou čtenáří od pátku 10. června ve zbrusu nové podobě, atraktivnější design přibližuje magazín tištěným motoristickým titulům. Na rozdíl od tištěné konkurence však čtenáři ocení interaktivní prvky, které jsou u běžných magazínů nerealizovatelné. Více než 47 tisíc stálých odběratelů a další čtenáři se mohou těšit na zdokonalený engine, díky němuž probíhá načítání mnohem rychleji a návštěvníci se dočkají živější odezvy.

iMOTOR využívá možnost platformy, lze jím dále listovat

Chtěli jsme čtenáři dopřát podobný zážitek jako při listování luxusním motoristickým časopisem, ale současně naplno využít všech možností naší platformy,“ říká Jiří Červenka, který ve společnosti Limemedia odpovídá za všechny motoristické tituly. „I nadále najdou čtenáři přímo v magazínu například videa nebo interaktivní funkčnosti, nově se však mohou těšit třeba na sofistikovanější fotogalerie a přehlednější ovládání.“

DOPORUČUJEME: Portál o sportovních vozech: SuperSports.cz

Vizuální prvky ale nejsou jedinou součástí magazínu iMOTOR, na níž redakční tým zapracoval. Zdokonalen byl i engine magazínu (tedy programový kód, který vykresluje jednotlivé stránky). Tuto změnu pocítí mnoho čtenářů, mnohem rychleji se totiž budou načítat jednotlivé stránky, bezprostřední odezva jednotlivých interaktivních prvků je rovněž mnohem lepší.

imotor_page2Interaktivní magazín iMOTOR umožňuje listovat stránkami jako v klasickém tištěném titulu, zároveň však nabízí interaktivní prvky.

iMOTOR v obsahové struktuře autoweb.cz

Interaktivní magazín iMOTOR se nově dostává do obsahové struktury portálu autoweb.cz. Ten je vlajkovou lodí motoristických titulů společnosti Limemedia, portfolio společnosti nabízí portály living.cz, autoweb.cz, femina.cz, prochlapa.cz; ceskehry.cz, abradio.cz nebo právě první čistě mediální portál na českém internetu – RadioTV.cz. Nové číslo magazínu iMotor najdou čtenáři od pátku 10. června na adrese: http://imotor.autoweb.cz.

DALŠÍ INFORMACE: Magazín ProChlapa.cz má novou podobu a výrazně posiluje

Důvodem zařazení magazínu iMOTOR pod strukturu webu autoweb.cz je podle Jiřího Červenky požadavek čtenářů, kteří chtějí mít tento magazín dostupný přímo z autowebu. Redakci to zároveň umožňuje auditovat tyto projekty z hlediska návštěvnosti společně a spojit všechny obsahově související projekty pod jednu doménu, čímž se zlepší celková pozice autowebu a dalších titulů v auditu návštěvnosti NetMonitor. Podobný postup využívají i další společnosti nabízející obsah na českém internetu, mimo jiné i vydavatel známého ekonomického deníku E15.

První interaktivní magazín boduje už od svého vzniku

Ćeská mutace magazínu iMOTOR vychází od listopadu 2008, ve čtenosti se už rok poté mohl rovnat nejúspěšnějším motoristickým titulům, jenž jsou na tuzemském trhu několik let. Magazín vychází každých 14 dní a zájemci se mohou zdarma zaregistrovat a pravidelně dostávat magazín do své e-mailové schránky. iMOTOR je českou mutací magazínu, který ve Velké Británii vydává prestižní vydavatelství Dennis publishing, do jehož portfolia mimo jiné patří i magazíny Maxim, EVO nebo Octane.

ANALÝZA: Další úskalí zpoplatněného obsahu na českém a slovenském internetu

„Ukazuje se, že interaktivní prezentace automobilových novinek doručovaná v pravidelných intervalech přímo do e-mailové schránky uživatele mohou být stejně úspěšné, ne-li úspěšnější než tištěné časopisy s tématikou auto-moto,” zdůraznil Jan Fahoun, generální ředitel vydavatelství Limemedia, jež českou mutaci iMOTOR vlastní.

imotor_pageNáhled z aktuálního 33. čísla magazínu iMOTOR. Zdroj: Screenshot RadioTV.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .