RadioTV zavádí diskuze pro registrované uživatele

radiotv-archiv48Pokud patříte mezi stabilní čtenáře serveru RadioTV, určitě jste si všimli, že od začátku července jsou diskuzní fóra otevřena jen pro registrované uživatele. Prohlížet diskuze si nadále můžou všichni, ale přispívat do nich bude možné jen po registraci. Reagujeme tím na četné dotazy od čtenářů, kteří se dožadovali podobného kroku.

Jak na to?
Pokud máte zájem přispívat do diskuzního fóra RadioTV, musíte se napřed zaregistrovat. Samotný proces je velmi jednoduchý a nezabere vám víc než pár minut. V pravém sloupci si zvolte možnost Zaregistrovat nového uživatele, zadejte svůj nick, heslo, e-mail a věk, případně i jméno a přijímení. Obratem obdržíte e-mail o potvrzení registrace, po kterém se můžete přihlásit na svůj nový účet na RadioTV – a příspívat do diskuzí. Registrovaní uživatelé mají zároveň možnost vybrat si unikátní nick a v diskuzi nemusí zveřejnit IP adresu počítače, ze kterého píší.

Proč to děláme?
K zavedení diskuzních fór jen pro registrované uživatele jsme přistoupili po četních dotazech našich čtenářů, ale i kvůli rostoucímu počtu off-topic příspěvků a spamů od neregistrovaných uživatelů. Věříme, že tento krok povede ke kultivaci diskusního fóra a používání diskuzí se stane pohodlnější pro ty, kdo mají zájem dozvědět se víc o rozhlasovém, televizním a digitálním vysílání a navzájem si vyměňovat znalosti, zkušenosti a informace.

Co to přinese?
V nejbližším čase připravujeme nové výhody pro registrované uživatele. Jednou z nich bude pravidelný mailing list s nejnovějšími informacemi a pracovními nabídkami z českých médií. Registrovaní uživatelé budou mít možnosť vyjádřit se i k plánovaným novinkám na RadioTV  a usměrnit cestu, kudy by se měl tento server ubírat po obsahové stránce.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: