E-shop UrbanStore expanduje na Slovensko

E-shop UrbanStore.cz, z mediální skupiny MEDIA BOHEMIA, expanduje na Slovensko. Slovenský UrbanStore.sk nabídne od svého spuštění 10 tisíc produktů od 60 značek oblečení a doplňků. S více jak 100 odběrnými místy se UrbanStore.sk chce dostat mezi největší e-shopy s originální značkovou módou a doplňky na Slovensku.

Ilustrační foto Thinkstockphotos.com

Ilustrační foto Thinkstockphotos.com

Hledání možností dalšího růstu

Po akvizici sítě 80 prodejen s oblečením pro sport a volný čas SAM73 UrbanStore.cz otevírá slovenský e-shop UrbanStore.sk. „Podařilo se nám dosáhnout v Česku takové pozice na trhu a objemu prodeje, že jsme hledali možnosti dalšího růstu. Po vybudování logistického zázemí převzetím sítě prodejen SAM73 je logickým krokem expanze na Slovensko, kde bychom rádi zaujali pozici mezi lídry trhu,“ komentuje krok Daniel Sedláček, předseda představenstva MEDIA BOHEMIA a.s. UrbanStore.sk bude nabízet přes 10 000 tisíc produktů a zákazníci budou mít k dispozici přes 100 odběrných míst na celém Slovensku.

Vstup na zahraniční trhy je jednou z nejčastějších růstových strategií dobře fungujících projektů na domácím trhu. Navíc už před spuštěním UrbanStore.sk jsme evidovali nárůst návštěvnosti a objednávek ze Slovenska. Proto jsme chtěli těmto zákazníkům poskytnout stoprocentní servis s primárním cílem rozšířit zákaznickou bázi na tomto pro nás velmi perspektivním trhu,“ říká Pavel Hynek, obchodní ředitel Urban Store.

Marketingovou podporu na Slovensku zajistí rádio Europa 2

Vstup na slovenský trh bude podpořen online marketingovou kampaní a on air spotovou kampaní na rádiu Europa 2.

UrbanStore je společným projektem MMS Digital, a.s., a Prague store CZ, a.s. Kromě provozování e-commerce v České a Slovenské republice rozvíjí síť exkluzivních kamenných prodejen, kde nabízí produkty světových sportovních a fashion značek.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .