Další díl konference LDO na téma prodeje rychlobrátkových produktů v prostředí Internetu

solidni-jistota-651

V úterý 18. března pokračuje dalším dílem konference La Degustation online, tentokrát na téma Fast Moving Consumer Goods v online prostředí, tedy o úspěšném prodeji rychlobrátkových produktů v prostředí Internetu.

V neformální atmosféře diskusního večera se tentokrát bude hovořit např o tom jak přenášet království velkoplošných prodejen s jejich lákavými regály přeplněnými zbožím do on-line prostředí a jak zde dosahovat skutečného obchodního úspěchu.

V rámci programu se představí Martin Derňar z Net Sales, s.r.o. a Alena Oswaldová z Nestlé Česko. V panelové diskusi je doplní i Jiří Maier, dříve v Nestlé nyní u Philips.

Původně se minikonference měla konat už v tomto týdnu, no z organizačních důvodů byla přesunuta na nejbližší úterý. Server RadioTV.cz je mediálním partnerem akce, pozvání tudíž platí i od nás. Registrovat se můžete na stránce ladegustationonline.cz.

Akce se koná v úterý 18. března 2014 od 18:00, v prostorách restaurace Solidní Jistota, ulice Pštrossova 200/21, 110 00 Praha 1 – Nové Město.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .