Musiline a Radio4U nabídnou vánoční muziku

radiotv_vanoce09Předvánoční atmosféru navodí Musiline svým speciálem, Radio4U převléká kabát.

Hudební aplikace Musiline spustila 24.11. speciál s názvem „Vánoce„. Internetové rádio na přání, které odstartovalo v květnu letošního roku, prozatímně poskytuje možnost namixovat asi 200 skladeb, playlist by se měl ještě rozšířit. V současné době si můžete přehrát například klasické koledy (interpretovány dětským sborem), nebo vánoční písně známé z rádia (Bryan Adams – Christmas Time, Band Aid – Do They Know It’s Christmas Time?). Ke slovu se dostanou i starší (The Jackson 5 – Frosty The Snowman) či swingově laděné kousky. Musiline nedávno oznámilo, že plánuje možnost mixovat i mluvené slovo.

Do vánočního hávu se převlékne i internetové Radio 4U. V pondělí 30.listopadu nasazuje do svého vysílání vánoční jingly. Atmosféru samozřejmě doplní vánoční hity z devadesátých let, jež tvoří jedinou hudební dekádu hranou na tomto rádiu. Vánoční písničky uslyšíte hned dvakrát v hodině.

Autor článku:

Komentáře (2)

  1. tapin

    Prosím, neznáte někdo streamy rádia Musiline? Je zde potíž, že při kliku na Musiline odkazované ve článku jak na MS IE tak na Mozille Firefoxu naběhne nemožnost načtení stránky, taky koule.cz nefunguje, jakoby se po něm zem slehla! Na
    http://www.evropa2.cz/
    Mussiline v sekci webová rádia sice je, ale rovněž nehraje. Kde a jak ho mám spustit? Dokonce anni zde na serveru v sekci Internetová rádia taktéž nejsou metasoubory pro Musiline.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .