Mladá fronta rozšiřuje elektronické tituly

vtm_onlineVydavatelství Mladá fronta spustilo časopis VTM ve formátu pro elektronické čtečky, nově představilo v prostředí Apple iPad časopis F.O.O.D. a digitální časopis DIGIfoto doplní portfolio na App Store.

Internetová divize vydavatelství Mladá fronta spustila digitální formát časopisu VTM, každý týden je ke stažení pro Amazon Kindle a pro aplikaci iBooks v iPadu či iPhone. Obsah pro jednotlivé platformy lze stáhnout na www.vtm.cz/ebooky. Časopis VTM byl založen v roce 1947 a přináší populární informace o technice, vědě, vesmíru a dalších oborech, v tištěné podobě vycházel do roku 2009, aktuálně pokračuje výhradně na internetu. V tištěné podobě se objevuje nepravidelně v rámci časopisu ForMen.

PSALI JSME: Óčko je nově nejen v chytrých mobilech

Digitální podobu časopisu F.O.O.D. doplní v iPad verzi interaktivita, snadné vyhledávání a mnoho dalšího. „Recepty.cz jsou nově ke stažení jako digitální kuchařka v aplikaci pro Apple iPad. Nabízí snadné vyhledávání v databázi více než 20 000 receptů, které si uživatelé mohou vyhledat podle různých a vzájemně kombinovatelných kritérií,“ uvedlo vydavatelství v tiskové zprávě.

PŘEČTĚTE SI: Retro Music TV a Euronews v iPhonech

Verze časopisu DIGIfoto pro iPad je obsahově shodná s tištěným časopisem, k dispozici je v novém layoutu. K dispozici jsou navíc interaktivní prvky a bonusové materiály optimalizované právě pro iPad. „Nejobsáhlejší tuzemský fotomagazín tak následuje další tituly z vydavatelství. Model distribuce je naprosto shodný: čtečka a ukázkové číslo jsou zdarma – již nyní je můžete stahovat – běžná čísla DIGIfota pak budou postupně v App Store ke koupi za 1,59 eura,“ dodává Mladá fronta, první ostré vydání bude červencové číslo.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .