Magazín Všeovaření.cz má nového šéfredaktora

jidloPovede ho někdejší šéfredaktor RadioTV Martin Šinkovský. Komunitní magazín o vaření a gastronomii z dílny pražské společnosti Media Factory se rozhodl posílit obsah a oslovil Šinkovského, který je vedle literární a novinářské praxe také nadšeným kuchařem.

Svět jídla je pestřejší než barvy v těch největších pastelkách, co se dají koupit v papírnictví. Nejen, že se liší stát od státu, ale i v naší malé zemi člověk narazí na krajové speciality, které nikdy nejedl. V našem magazínu se budeme snažit, abychom vám tuto pestrost nabídli, nebo alespoň přiblížili,” píše Šinkovský v uvítací zprávě čtenářům.

Magazínová sekce webu Všeovaření.cz je tvořena komunitou čtenářů a osobnostmi společenského života. Na trh byla uveden teprve na podzim loňského roku, vydavatelem je pražská společnost Media Factory. Web má i slovenskou mutaci na doméně Varíme.sk.

Martin Šinkovský působil v letech 2007-2009 v projektu RadioTV nejprve v roli recenzenta, pak I jako šéfredaktor. O rok později byl redaktorem Olomouckého deníku skupiny Vltava-Labe-Press.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .