ČSSD spustila nový web

cssdperexmalaOBRÁZKY UVNITŘ – Sociální demokracie oslovuje voliče novou internetovou prezentací. Včera spustila nové webové stránky.

Nové stránky ČSSD jsou nejenom přehlednější a graficky moderní, ale především výrazně jednodušší než předchozí verze a přitom nabízí mnohem pestřejší obsah. Návštěvníci  se dostanou k většině požadovaných informací pomocí pouhých tří kliknutí.

Klíčová obsahová změna oproti předchozí verzi představuje rubrika iNews. Jedná se o plnohodnotné zpravodajství o událostech ze života strany, o probíhající volební kampani nebo o aktivitách představitelů a kandidátů ČSSD.

cssdprintscreen

Zpravodajství zajišťuje ucelená redakce, jež dnes tvoří jádro celého týmu. Vedle zpravodajské centrály je k dispozici 6 mobilních týmů s profesionálním technickým zázemím, které přinášejí obrazové zpravodajství z regionů.

Významný podíl obsahu tvoří audiovizuální materiál. ČSSD proto vsadila na standardizované technologie. Veškeré publikované informace jsou tak dostupné každému návštěvníkovi, ať už stránky navštíví ze svého počítače, herní konzole nebo moderního mobilního telefonu. Web pamatuje i na handicapované návštěvníky. Ovládání je jednoduché, navržené tak, aby bylo v plné míře dostupné.

Nové webové stránky budou sloužit i k prohloubení přímé komunikace s veřejností a  sympatizanty. Je zde také k dispozici formulář, pomocí něhož se může uživatel přihlásit a stát se tak sympatizantem ČSSD. Ti jsou pak pravidelně informování o dění ve straně, připravovaných akcích a dalších významných událostech prostřednictvím online magazínu.

Přestože provoz takovéhoto multimediálního webu klade vysoké nároky na technickou infrastrukturu, byl zvolen šetrný přístup k životnímu prostředí. Nový web ČSSD není provozován na klasickém serverovém řešení, ale sází plně na virtualizaci. To umožňuje přizpůsobit zdroje aktuálnímu provozu a současně neplýtvat zbytečně energií.

iNews
iNews

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,