Multiplex 4 konečně vysílá v Praze

tv-rezie-ilustOmlouvám se za malinko zavádějící titulek. Čtvrtá digitální síť pochopitelně vysílá v Praze již několik let. Až teď ale Prahu i skutečně pokrývá. Na definitivním kmitočtu si tak můžete naladit nabídku prozatím čtyř televizních programů. A sledovat televizi Pohoda nebo nováckého Fandu terestricky a bez nutnosti dalších investic.

K rozumnému pokrytí Prahy dopomohl vysílač Ládví na kanále 42 o vyzářeném výkonu 20 kW. Nyní se signál multiplexu 4 dostává i do míst, kde byste jej předtím hledali marně. Dokonce se obejdete i bez natáčení antén. Společnost Digital Broadcasting tak má konečně možnost být platným hráčem v oblasti poskytovatelů celoplošné terestrické neplacené televize.

A diváci získají několik nových programů. Momentálně je v nabídce novácká televize Fanda, klipová TV Pohoda a HD vysílání ČT 1 a Novy, k němuž ale potřebujete novější typ set-top-boxu. Důležité ale je, že mnoho nových diváků si toto vysílání konečně může i prakticky naladit a nejen o něm slyšet z médií.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .