Marek Janda – hvězda se zářnou budoucností?

rockradio_universalUKÁZKY UVNITŘ – Rock Rádia na sebe stále častěji poutají pozornost zajímavými a atraktivními akcemi, v nabídce programů se objevují koncerty, do moderátorského týmu přišel rocker tělem i duší – Marotha, který má na svědomí netradiční anonce na stěžejní programové bloky. Nyní Rock Rádia jako jediná hrají „nový objev českého rocku“ – Marka Jandu.

Marek Janda přichází na českou rockovou scénou s pilotním singlem „Rock je slušná muzika„. Ten pochází z alba „Imaginární hvězda„. Od května jej jako jediná hrají pouze Rock Rádia (tedy Gold, Prácheň a Šumava). Všichni příznivci mladé rockové muziky si ji navíc můžou stáhnout přímo na webu Rock Rádií. Bude zajímavé sledovat, zda a v jakém časovém horizontu se Rock Rádiím případně podaří vytvořit novou hvězdu české hudební scény.

POSLECHNĚTE SI: MAREK JANDA – ROCK JE SLUŠNÁ MUZIKA

Singl rotuje ve vysílání Rock Rádií od začátku května. „Tak se mi zdá, že ti něco schází a kvůli tomu nemůžeš spát. Na rockovým nebi hvězdy září, měl bys je znát… My jsme ta banda rockerů…,“ takto začíná exkluzivní song, který zatím hrají jen Rock Rádia. A dále „banda rockerů“ slibuje, že „zazvoní k vám, přijde do bytu.“ Chytlavá melodická rocková skladba má šanci stát se hitem.

Při pozorném přečtení tohoto krátkého článku a při poslechu této originální skladby vás možná napadne mnohé. A pravidelní posluchači Rock Rádií rozhodně vědí. Nebudeme napovídat a necháme vše na vás. Každopádně originalita se cení a jde ruku v ruce s pokračujícím budováním silné značky rockových stanic v jižních Čechách. Půjdou-li Rock Rádia stylem exkluzivity a originality i nadále, rozhodně obec posluchačů mohou ještě rozšířit.

marek-janda-cover

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .