Vrcholí nominace do 11. ročníku firmových oscarů

Vážíte si vašeho šéfa, obchodního partnera, nebo oblíbené značky? Vyjádřete jim uznání veřejně a nominujte je ještě dnes, jednoduše, online prostřednictvím nominačního formulářeNominujte na firmové oscary! 11. ročník ocenění pro firmy, kterých si lidé váží, Český Goodwill 2023, přijímá nominace do 30. 6. 2023. 

CG23_banner_2000x1000
Zdroj: Český goodwill

Nominovat tradičně lze v kategoriích Tradice, Inovace, Partner a Made in Czechoslovakia. Novinkou pro letošní 11. ročník je navíc kategorie Marketér. Příjem nominací na firmové oscary Český Goodwill 2023 skončí o půlnoci 30. června.

„Následně všechny nominace zpracujeme, revidujeme a nominované oslovíme. S těmi, kdo se svou nominaci rozhodnou přijmout, připravíme přes léto jejich nominační medailonky,“ uvedla za organizátora výkonná ředitelka firmy HPCG Lenka Hlavatá.

Medailonky firem, které postoupí do finále, budou 1. září zveřejněny na webu cesky-goodwill.cz, kde veřejnost může v online hlasování rozhodnout o držiteli titulu Osobnost Český Goodwill 2023. Nejsilnější podnikatelské příběhy v základních nominačních kategoriích zvolí odborná porota. Slavnostní předávání firmových oscarů je tradičně plánováno na říjen.

Na oceněné finalisty tradičně čeká řada atraktivních odměn, a zejména designové trofeje z křišťálu od české firmy AVETON. Trofeje unikátní pro Český Goodwill vznikly loni podle návrhu dua HA-HA, studenty UJEP.

Český Goodwill je oceněním pro firmy, kterých si lidé váží. Od roku 2013 je pořádá česká poradenská firma HPCG (Hlavatý & Partners Consulting Group). Nad transparentním průběhem dohlíží světově uznávaná certifikační autorita TÜV SÜD Czech. Mediálními partnery jsou FTV Prima, Magazín KPCG a Radiohouse. Partnery ocenění Český Goodwill 2023 jsou společnosti X Production Digital, ETNETERA, FLEXIPAL, HELUZ, AVETON a BOHEMIA PAPER.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .