Novou marketingovou ředitelkou EY Česká republika se stala Monika Spálavská

Do čela marketingového oddělení českého zastoupení mezinárodní poradenské společnosti EY nastoupila od 1. dubna 2024 Monika Spálavská. Ve své nové roli bude mít na starosti veškeré marketingové aktivity a business development společnosti v České republice. 

Monika Spálavská se pohybuje v marketingu 25 let. Během své kariéry působila v řadě nadnárodních společností v oborech telekomunikace, finance, retail a zdravotnictví, kde vedla tuzemské i zahraniční marketingové týmy. Své znalosti a zkušenosti z řízení B2B i B2C marketingu produktů a služeb využila také jako lektorka marketingu na Univerzitě Palackého v Olomouci a pražského ČVUT.

„EY patří ke špičce ve svém oboru, poskytuje excelentní služby klientům, nastavuje vysokou kvalitu standardů a rozvíjí své lidi. Je společností, která je postavena na hodnotách, které jsou mi velmi blízké. Věřím, že svými zkušenostmi a osobním přístupem pomůžu naplňovat její misi ‚Building a better working world‘ a dosáhnout obchodních cílů, jež si vytyčila,“ říká Monika SpálavskáVedoucí partnerka EY Česká republika Martina Kneiflová k jejímu angažmá dodává: „EY získává s příchodem Moniky do svých řad velmi zkušeného experta. Jsem přesvědčena, že bude velkou oporou našeho týmu. Přeji jí v nové roli hodně úspěchů.“

Ve volném čase se Monika vedle rodiny věnuje aktivnímu pohybu, praktikuje jógu či pilates a je také pravidelnou návštěvnicí divadla a milovnicí muzikálů. 

O EY | Building a better working world

Smyslem EY je přispívat k tomu, aby svět fungoval lépe. Proto pomáháme klientům, našim zaměstnancům i širšímu společenství vytvářet dlouhodobé hodnoty a posilovat důvěru v kapitálové trhy. Týmy odborníků EY, vybavené nejmodernějšími technologiemi, působí ve více než 150 zemích celého světa – provádějí audity a poskytují klientům širokou poradenskou podporu, která jim umožňuje růst, transformovat se a efektivně fungovat.

Název EY zahrnuje celosvětovou organizaci a může zahrnovat jednu či více členských firem Ernst & Young Global Limited, z nichž každá je samostatnou právnickou osobou. Ernst & Young Global Limited je britská společnost s ručením omezeným garancí, která neposkytuje služby klientům. Informace o tom, jak EY shromažďuje a používá osobní údaje, a o právech fyzických osob stanovených právními předpisy o ochraně osobních údajů jsou k dispozici na ey.com/privacy. Členské firmy EY neposkytují právní služby v zemích, kde to zákon neumožňuje. Podrobnější informace o naší organizaci najdete na našich webových stránkách www.ey.com/cs_cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .