Jubilejní firmové oscary oslavily 10 let ve velkém stylu

Ocenění Český Goodwill 2022 si už podesáté odneslo 15 podnikatelů z celého Česka. Ocenění získali tradiční křišťálové vázy od partnera I.G.D.Z, diplomy z ručně vyráběného papíru z dílny Bohemia Paper a další ceny od pořadatele a partnerů projektu na rozvoj jejich podnikání v celkové hodnotě 750.000 Kč. Výroční galavečer byl speciální v tom, že kromě finalistů ročníku 2022 bylo oceněno 6 firmových oscarů desetiletí, které pořadatel vybíral z řad všech 146 oceněných firem za uplynulých deset let.

1
Zdroj: Radiohouse

Co znamená ocenění Český Goodwill?
Původní český projekt s tradicí od roku 2013 oceňuje podnikatele a firmy, kterých si lidé váží, pro jejich odpovědný přístup k podnikání, morální kvality a poctivou práci.

Pořadatel ocenění se rozhodl u příležitosti 10. jubilea mimořádně vyhlásit i firmové oscary desetiletí za každou z šesti kategorií – až do roku 2019 – byla totiž vyhlašována i kategorie Mecenáš Český Goodwill, která se sloučila s kategorií Partner.

Firmovým oscarem desetiletí v kategorii Tradice se stal vítěz hned úvodního ročníku 2013 David Sklenář se severočeskou firmou STAP a.s. Kategorii inovace opanoval výrobce paramotorů a vírníků homologovaných pro jízdu na pozemních komunikacích Pavel Březina NIRVNA SYSTEMS / AGN SYSTEMS. Partnerem desetiletí se za svůj podnikatelský příběh stal Petr Prokop, zakladatel JIPOCAR Group. Na pódium si pro výroční cenu došel spolu s dámami Žanetou Slámovou a Petrou Pšeničnou Květovou, zakladatelkami spolku Fandi mámám, přední organizaci pomáhající rodičům samoživitelům. Ještě jeden výstup na pódium absolvoval Jannis Samaras, jelikož KOFOLA ČeskoSlovensko byla zvolena firmovým oscarem desetiletí v kategorii Made in Czechoslovakia. A konečně, Osobností desetiletí se stal Jan Smola, CEO HELUZ Group za dynamický rozvoj, jaký firma za uplynulých 5 let firma prodělala.


,,Je to dřina, ale stojí to za to!“


Pro firmové oscary desetiletí byly připraveny exkluzivní trofeje z unikátního materiálu GLASIO by AVETON, jejichž design byl vybrán v rámci soutěže mezi studenty Fakulty umění a designu Univerzity J.E. Purkyně v Ústí nad Labem. Vítězný návrh pochází z rukou designérského dua HaHa.

Za 10 let ocenění pro firmy, kterých si lidé váží, Český Goodwill bylo přijato celkem 1.060 nominací, z nichž do finále postoupilo 594 firem. Ty celkem obdržely 95.456 platných hlasů veřejnosti a oceněno bylo 146 firmových oscarů. Web cesky-goodwill.cz zaznamenal skoro 430.000 unikátních návštěv.

2
Zdroj: Radihouse

Český Goodwill je oceněním pro firmy, kterých si lidé váží. Od roku 2013 je pořádá česká poradenská firma HPCG (Hlavatý & Partners Consulting Group). Nad transparentním průběhem dohlíží světově uznávaná certifikační autorita TÜV SÜD Czech. Mediálními partnery jsou Media Marketing Services (s podporou v Rádiu Blaník a síti Hitrádií), FTV Prima a Magazín KPCG. Partnery ocenění Český Goodwill 2022 jsou společnosti X Production Digital, Etnetera Group, FLEXIPAL, HELUZ, MAHONDA – FUTURENTO GROUP a AVETON.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .