Nova přerušuje natáčení seriálů Ulice a Ordinace

TV Nova přistupuje k nynější situaci zodpovědně a rozhodla se z důvodů snížení rizik šíření koronaviru přerušit natáčení svých denních nekonečných seriálů Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2.

Ulice

Zdroj: TV Nova – Ulice

„Zdraví našich zaměstnanců, spolupracovníků a herců je na prvním místě. V zájmu jeho ochrany s okamžitou platností dočasně pozastavujeme natáčení Ulice i Ordinace. Předpokládáme, že k obnovení natáčení dojde po 27. březnu, resp. v závislosti na vývoji situace v zemi,“ sdělila ředitelka výroby TV Nova Monika Hasmanová s tím, že oba seriály jsou předtočené s dostatečným předstihem tak, aby divák výpadek v natáčení nepocítil.

Ordinaci i Ulici vysílá Nova už patnáctou sezonu bez přerušení. Ulici si denně u obrazovky nenechá ujít více než milion diváků starších patnácti let.

Stejným způsobem reaguje i Prima. Od úterý 17. března přerušila natáčení svých vlajkových televizních pořadů Modrý kód i Slunečná, natočené díly mají do zásoby a diváci o nové premiéry nepřijdou. Přerušuje se také natáčení Show Jana Krause, Na Pavláska a Receptář prima nápadů.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .