Fajn rádio mění ranní i odpolední show. Vašek Matějovský si dal pauzu a tým moderátorů posiluje influencerka a zpěvačka Jasmin

Fajn rádio mění dva podstatné programové bloky Fajn ráno (6.00 – 9.00 hod.) a Fajn odpoledne (15:00 hod. – 18:00 hod.). Ranní show místo populárního Vaška Matějovského moderuje nyní Aneta Kratochvílová a Petr Hataš. Daniel Žlebek v ranní show zůstává a bude content specialistou ranního týmu a nově se zaměří i na zpravodajský servis. Odpolední show bude po boku Marthyho Duffka nově moderovat zpěvačka a influencerka Jasmin.

Zdroj: Media Bohemia, Aneta Kratochvílová a Petr Hataš

Fajn rádio proměňuje programové schéma a omlazuje moderátorský tým. Nově bude na stanici moderovat influencerka a zpěvačka Jasmin. Ta vytvoří moderátorskou dvojici s ostříleným moderátorem Marthy Duffkem a společně je uslyší posluchači ve vysílání každý všední den mezi šestou a devátou hodinou ranní.

„Jasmin má za sebou už jednu rádiovou zkušenost, a navíc je zpěvačkou, tak je pro ni fungování s mikrofonem přirozenou záležitostí. Navíc dostane za parťáka Marthyho Duffka, který už na Fajn rádiu několik let působí,“ říká Ondřej Cikán, programový ředitel Fajn rádia a Rock rádia a dodává: „Zatímco jiné rádio, které o sobě říká, že je rádio pro mladé, svou odpolední show moderátorsky „zestaršuje“, tak my si vychováváme moderátorský tým, který bude mít lehce přes dvacet. Má tak k mladšímu publiku opravdu blízko jak věkem, tak svými zájmy nebo hudebním stylem,“ rýpnul si s nadsázkou do jiného rádia Ondřej Cikán.

Zdroj: Media Bohemia, Jasmin

Moderátorský tandem, který původně moderoval Fajn odpoledne, Aneta Kratochvílová a Petr Hataš se nyní přesouvají do ranní show. Již začátkem léta v tomto drivu vystřídali populárního Vaška Matějovského, který se rozhodl si dát po 6 letech v rádiu pauzu. „Vašek první září ve vysílání posluchačům sdělil, že se rozhodl si dát nakonec delší pauzu a ani po letní přestávce se do rádia zatím nevrátí. Fajn rádio je pro něj lovebrand, proto věříme, že mu budeme brzy chybět a zase k nám v průběhu roku do vysílání naskočí. V jeho dalších aktivitách mu přeji hodně štěstí a samozřejmě mu tady budeme držet flek,“ vysvětluje Ondřej Cikán.

Zdroj: Media Bohemia, Marthy Duffek

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .