Diskuze

Strana: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Autor Tema: DANCERADIO.cz
beat
Registrovaný
Příspěvků: 66
PostNový Bonton
on: April 2, 2012, 19:00

Na facebook strankach noveho Bontonu byla dosti negativni kritika,sup cenzura,byla smazana :-)Gratuluji..

_Ovi
Registrovaný
Příspěvků: 90
PostAť žije Dance radio
on: April 1, 2012, 09:50

Ano, je to pořádná facka. Žádné příjemné překvapení se zatím nekoná. Pan Škoda dostál svému jménu. Dnešní dopolední vysílání na 99,7 s Robertem Chocholou zavání parodií. Lagardère má v tuto chvíli jedinou z mé strany akceptovatelnou stanici – Dance radio.
http://oviradio.ic.cz/

beat
Registrovaný
Příspěvků: 66
PostRadio Bonton,nový Blaník
on: April 1, 2012, 09:32

A skupina Lagardére nam zprasila dalsi stanici spolecne s panem Skodou,gratuluji,mame tu novy Bonton = nový Blaník.Chce se me zvracet z ceskeho eteru.

PV
Registrovaný
Příspěvků: 86
PostRadio Zlatá Praha je zpět
on: March 26, 2012, 08:44

Luboš Novák je zpět v éteru (na netu) – http://www.zlatapraha.cz

-Beny-
Registrovaný
Příspěvků: 8
PostRe: DANCERADIO.cz
on: February 9, 2012, 20:32

Dneska jsem po dlouhé době z Dance radia přeladil na Seejay radio. A musím říct, že dopoledne, když jsem poslouchal, hráli fakt dobře. Navíc jsem si všiml, že tam jsou někteří bývali moderátoři z Dencka :-)

Matyas
Registrovaný
Příspěvků: 236
PostRe: DANCERADIO.cz
on: January 20, 2012, 09:14

Každé pracovní ráno – až do poledních hodin opravdový otřes,co se tu hraje – samé remixy pecek,které vc drtivé míře za nic nestojí + songy,které rotují v častých relacích a tvorba po vzorech(E2 aj.) -pevně věřím,že alespon odpolko a večer z příchodem děvčat do studia – dělá člověku radost z poslechu tanečního Rádia – tak at to vydrží – v opačném případě by to byla opravdová škoda!

-Beny-
Registrovaný
Příspěvků: 8
PostRe: DANCERADIO.cz
on: January 14, 2012, 14:46

No, nestačím se divit, kam Danceradio nabírá směr. No jo, je to všechno o financích a nelze přece čekat, že by to czc sponzoroval donekonečna, težko říct, jestli by se uživilo Dance samo o sobě jako takové, při počtu zahraničních pořadů, které jistě nejsou levné. Uvidíme, třeba to taková hrůza nebude :-)

PV
Registrovaný
Příspěvků: 86
Postpříklady táhnou...
on: January 13, 2012, 20:38

Když jsi vzpomenu jak přebrali Bonton, to tehdy došlo taky k razantnímu osekání výdajů na program. Předtím byl Bonton(resp. Deejay) v poslechovosti na úrovni fajnradia, ovšem od té doby už ne. Ale asi to berou jako úspěch….

PV
Registrovaný
Příspěvků: 86
PostNejspíš bude nízkorozpočtové danceradio
on: January 13, 2012, 20:18

O hudbu se zrovna moc nebojím, kdyby totiž chtěli změnit formát, nekupovali by firmu dancefactory (=danceradio). Bylo by to zbytečné vydání. Taky nevidím žádný žánr, který by na takových žárovičkách vysílaného výkonu vygeneroval lepší čísla. I kdyby chtěli programovat na nějaký žánr od BohemiaMedia, který Lagardere ve svým spektru nemá. Z náznaků usuzuji že budoucnost bude hodně nízkorozpočtová, asi jako bylo DJ radio, málo moderované (=počítač hraje sám a hlavně levně). Místo aby se snažili rozšířit pokrytí(za ty dva roky se vysílání nerozšířilo ani o píď), tak zvolí samohrajku, která jen těžko vygeneruje lepší čísla než plně moderované vysílání. A nízkými čísly budou obhajovat další neinvestice do programu či rozšíření pokrytí – prostě takový cyklus do nevýznamnosti. Luboše je mi líto a je to ztráta i pro nového majitele. To si holt nějaký manager strategie ze skupiny Lagardere nevidí do pusy.

FM
Registrovaný
Příspěvků: 85
PostRe: DANCERADIO.cz
on: January 13, 2012, 15:56

Když pustím Danceradio, dýchne na mě atmosféra roku 2003, vrchol tohoto žánru(trance), který mě oslovoval tehdá na E2, a potom mi chyběl v době temna R’n’B(2005-2010), takže je pěkné že na Danceradiu je určující s přesahem do devadesátek a pár kousků dnešního dance. Jiné rádio takové, nemáme, bylo by škoda ho měnit, za účelem zisku. Obávám se že to moc nevynášelo, spíš si myslím, že šlo o dobročinnost. U Lagardere jsem četl, že na konci roku byli v zisku s E2, F1 (http://www.mediaguru.cz/2011/12/majitel-evropy-2-a-frekvence-1-se-vloni-vratil-do-zisku/), takže bych od nich byl rád kdyby toto radio neměnili. Mají na to ho provozovat, spíš než na E2 předhazovat pusluchačům Webrádia, o něktých a jejich kvalitě bych polemizoval, tak bych na E2 doporučoval Danceradio. Třeba bych kvůli komerčním důvodům udělal po vzoru rádia Haná, Skyrock, přejmenoval bych Danceradio na Evropa 2 – Danceradio, a čísla by se krásně skovali pod jednu poslechovost, a danceradio by mohlo jet dál čistě ve svém žánru. Čili je dobře že tu máme Danceradio, je to rozmanitější, nechal bych ho i když má menší cílovku oproti třeba Helaxu, který se věnuje jinému dance. Přibližovat se třeba Helaxu by nevyšlo, protože by to kopírovali a to se pozná. Akorát považuju za zbytečné hrát na Danceradiu Safri Duo – Helele, nebo omletou skladbu z Radiožurnálu Unique II – Break My Stride.

Strana: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13