Diskuze

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15
Autor Tema: síť rádií HEY
Barka
Registrovaný
Příspěvků: 182
PostRe: síť rádií HEY
on: March 8, 2010, 16:50

Tak odud vítr věje. Před pár jsme na ten humus narazili. Že Jose.
JInak dřív na Hey špatně nehráli.

Jose
Registrovaný
Příspěvků: 330
PostRe: síť rádií HEY
on: March 8, 2010, 14:59

No, oni se i tady, tedy v Čechách, někdy od středy, výrazně zhoršili, samé české neuvěřitelné sračky nebo zahraniční disco. Skoro mne začíná mrzet, že jsem je strčil mezi rocková rádia asi je brzy zase škrtnu. Dnes se nedali vůbec poslouchat a koncem minulého týdne, taky ne. Díval jsem se na program a už jsou tam jen uvedení ti blekotové z Prahy http://www.radiohey.cz/program/den/1268089200

Scorpio
Registrovaný
Příspěvků: 8
PostHEY centrálně :-(
on: March 8, 2010, 14:11

Teď jsem necelou hodinu poslouchal v autě rádio Hey a potvrzuji změnu. Za tu dobu poslechu to vnímám jako zhoršení, ne hudebně, ale moderátorsky. Dozvěděl jsem se jak je venku, co řekl Paroubek… Informace o žánru, interpretovi žádné. Mám obavy že půjde o úpadek do šedivé průměrnosti.
Na displeji je nyní staticky * HEY * , chybí info o skladbě a interpretovi, tak jako to bývalo dřív. Navíc je vysílání pouze mono (frekvence 96,8 MHz).

oviovi
Registrovaný
Příspěvků: 51
PostHey! centrálně
on: March 8, 2010, 07:54

Dokonáno jest. Na Moravě už jede pražské vysílání.
http://home.tiscali.cz/oviradio/

FM
Registrovaný
Příspěvků: 85
PostRe: síť rádií HEY
on: January 20, 2010, 21:58

Včera jsem naladil na exitu Ivanovice na Hané 88,8. A měl jsem štěstí, byl tam zrovna reklamní spot, v něm jsem zaslechl vídeňská Brno, a pak znělku se všemi frekvencemi: „Brno, Vyškov, Vysočina a také nově v Prostějově“ – tak to jsem na stávajících frekvencích ještě neslyšel. Během reklam jsem rychle porovnal s rousínovským vysílačem, kde už hráli napřed Nirvánu. Stejná sklkadba šla později i na 88,8, objevilo se mi klasické RDS *HEY* ale nejsem si jist, jestli to při tom přepínání nebylo jen u rousínovského vysílače.

Jose
Registrovaný
Příspěvků: 330
PostRe: síť rádií HEY
on: January 2, 2010, 11:23

Ono je to složité. Podle mého osobního názoru, cesta kterou se vydali je velice správná. Tedy kompletní síť HEY. Ovšem vždy jsem říkal a říkám to znovu. Správně měla velet a řídit Ostrava a to z dvou důvodů. Za prvé, vzniklo to tam. Za druhé mělo to tam největší popularitu, zázemí a zisk. Nic méně jistě, geograficky nebo politicky je významnější Brno, proto ukončili Ostravu i když se říká, že je to uměle vytvářené, díky státu a Vysokým školám v Brně, do kterých jdou šílené peníze, větší nežli do pražských a že průmysl zůstává a lépe se rozvíjí v Ostravě a že nemít Brno, VŠ, není to v podstatě nic. Ovšem o tom by se dalo dále polemizovat, což nemá valného smyslu a ani to sem nepatří. Že ukončili Liberec, to jsem osobně velice uvítal, protože Liberec sám o sobě šel ve stopách Contactu, Euro K. a Dobrého dnu a bylo to zcela a naprosto něco šíleného. Podle tohoto tedy, když stáhli Ostravu do Brna a Pardubice a Liberec do Prahy, očekával bych spíše, že i Brno nyní stáhnou také do Prahy a Praha jako významnější město, nežli Brno, to převezme tedy zcela celé. Na druhou stranu je pravdou, že existuje případ, kdy se podařil opak. Tedy jde o ČRo5 Společnou regionální noc, kterou se podařilo zařídit tak, že ji řídí Brno. Takže konec konců možná by byla proveditelná i tato varianta, konec konců mnoho Moraváků a lidí ze Slezska atd. žije i v Praze i třeba v Liberci, kde mám konkrétně vůbec pocit, že buď jsou tu Pražáci nebo Moraváci, tedy ti původní Liberečáci, ti asi odešli při odsunu nebo kdy. Ale ono pro nás, co by posluchače si myslím vůbec není důležité zda stáhnou Brno do Prahy nebo Prahu do Brna. On je důležitý především PROGRAM. Tedy jak se vypořádají s tím. Byl ten moravský POCTIVÝ ROCK a byl ten pražský HEY ČESKY A NEJ. Už to, že současný program nazvali HEY ROCKOVĚ HITY, TO MŮŽEŠ nasvědčuje tomu, že spíše a velice správně převážila programově ta moravská část. Je ovšem samozřejmě škoda, že nebyla převzata zcela a kompletně. Což by bylo lepší a přínosnější. Nic méně i tak budou mít velkou konkurenci. Skoro všude BEAT.. Tedy Liberci, Pardubicích, Praze, Brně…/bude i v Opavě/… Po té Rock Max na Moravě. A v Praze zase ještě Rock Zone a Radio Oldies Olympic. Ostatně u Rock Zone se v poslední době projevuje určitý propad posluchačů a šlo by zvážit jestli to není právě způsobeno změnou formátu u HEY, tedy zda k nim někteří od Rock Zone, nepřešli. V každém případě mne osobně toto sloučení vyhovuje, protože to do Liberce na vlnách HEY ČECHY přineslo také nějakou tu rockovou hudbu / i když by jí mohlo a mělo být mnohem více/ a tak vedle BEATu a VLTAVY si mohu s klidem naladit a poslechnout, tu a tam i HEY.

oviovi
Registrovaný
Příspěvků: 51
Post88,8 zlobí
on: January 2, 2010, 10:55

FM, díky za poznatek. Ten vysílač má problémy s modulací, včera i dnes je tam zase jen hudební smyčka mono. Mám takový pocit, že obsah pro 88,8 MHz berou z internetového streamu Hey (Morava) na ABradio.cz. Ten rovněž minimálně od včerejška nefunguje. To by vysvětlovalo i zpoždění zvuku na FM vůči streamu (je tam zřejmě nastaven velký buffer media playeru). Na streamu Hey (Morava) byla ještě před pár dny ostravská mutace, to samé na 88,8. Když se stream přepnul na Brno, tak se na 88,8 objevilo také.
Jinak jsem zvědavý, kdy sloučí Brno a Prahu. Myslím, že to bude brzy. Otázka je, zda zavřou Brno, nebo Prahu.
12/2006 skončily Pardubice a Liberec,
01/2007 Ostrava,
0?/2010 ?.
http://home.tiscali.cz/oviradio/

FM
Registrovaný
Příspěvků: 85
PostRe: síť rádií HEY
on: January 1, 2010, 23:44

Ten vysílač jsem už naladil tak před měsícem na dálnici mezi Vyškovem a Kroměříží a vůbec mi nepřišlo, že je tam jenom muzika a jingle.

oviovi
Registrovaný
Příspěvků: 51
PostJeště jednou Prostějov
on: December 31, 2009, 11:46

Na 88,8 teď už běží mutace Brno. Zajímavé je, že vysílání na FM má cca minutové zpoždění oproti internetovému streamu. Obvykle to bývá naopak.
http://home.tiscali.cz/oviradio/

oviovi
Registrovaný
Příspěvků: 51
PostProstějov 88,8 on air
on: December 25, 2009, 20:54

Vysílač brněnského Radia Hey! Prostějov 88,8 MHz je v provozu, zatím pouze hudba a jingly. Příjem až 40 km severně od PV. Olomoucko má další rockový program.
27. 12. 2009: Na 88,8 už běží vysílání Hey! v mutaci Ostrava, RDS: PS „*_HEY_*_“, PTY Pop Music. V Olomouci a okolí v autě relativně obstojný signál.
http://home.tiscali.cz/oviradio/

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15