Diskuze

Strana: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Autor Tema: síť rádií HEY
Matyas01
Registrovaný
Příspěvků: 214
PostRadio Hey
on: June 3, 2018, 15:33

Tak jsem v posledních 14 dnech vypozoroval, že Pražská frekvence 101.6, pokud tedy: dané dostupné údaje vypovídají aktuální stav, se poměrně rozlétne jižním směrem. RDS jsem zachytil i u Cunkova, což lyžaři zřejmě znají, že v blízkosti se nachází areál Monínec, to bylo rovných 60km od vysílače a pod hřebenem Čeřenské hory se chytne téměř místně 52km, je podivuhodný výkon.
Nato, že vysílač by měl být umístěn u Vltavy s kotou nepřesahující 230m s výkonem 100w.

manboxeo.cz
Registrovaný
Příspěvků: 1
PostRe: síť rádií HEY
on: May 3, 2014, 18:17

Manboxeo.cz

Dárky pro muže.

Radim2601
Registrovaný
Příspěvků: 1
PostRe: síť rádií HEY
on: April 6, 2014, 11:05

konečně u nas na Ostravsku hraje country radio,dlouho jsem ho měl možnost poslouchat jen přes satelit. teď ho mohu poslouch i v autě. děkuji

Matyas01
Registrovaný
Příspěvků: 214
PostRe: síť rádií HEY
on: November 30, 2013, 08:12

Tak – už nám jede Signál,z prvotních dojmů to hlavně v Praze bude mít těžké – přeci jenom stejnou vlnu drží zavedený Blaník,krátce v čase Bonton a nyní Signál – pokud bude hrát jinak má šanci – opačně to bude boj – ale je stále z čeho vybírat,potencionál tvorby také,jak naší domácí,tak zahraniční(80),zatím ani pro mě nejlépe vycházející z této trojice Blaník ji naplno nevyužil,tak se uvidí co tato obdoba Jizery.
Jinak zprávy jsou oddělené – jak pro Boleslav tak Prahu – Reklamní breaky totéž – i lehce v následném napojení na stejný hudební projev jsou Boleslavské frekvence o setinku ve předu před Pražskou.
A na ostatních frekvencích by mělo jet Country – co jsem zkoušel u 103.6mhz tomu tak je.

Matyas01
Registrovaný
Příspěvků: 214
PostRe: síť rádií HEY
on: November 29, 2013, 08:27

A dnešní vysílání nás přivítá s nonstop playerem písně týden končí,víkend začíná – + sloganem Radio Hey – Rock a Sport – opravdu úsměvné – to by už bylo lepší kdyby šel jen šum – Jizera jede pořád – jen že se přejmenují na Signál – tak to na Hey mohli udělat také – a ne to takhle závěrem zprasit úplně.

Matyas01
Registrovaný
Příspěvků: 214
PostRe: síť rádií HEY
on: November 27, 2013, 16:54

Zajímavý slogan se line éterem Rádia Hey – kde upozorňují posluchače,že frekvence v Praze a Mladé Boleslavi již brzy nebudou pro rockery a máničky nýbrž tak akorát k táboráku,tak ať přeladí na Classic rock Rádio Beat + frekvence v Praze a Mladé Boleslavi a odkaz na web Beatu.

Jose
Registrovaný
Příspěvků: 330
PostRe: síť rádií HEY
on: September 19, 2013, 17:44

RADIA HEY si zažádala u RRTV o změnu formátu.

Z ROCKU na COUNTRY. To je definitivní tečka za rockovými rádii HEY, tak jak jsme je poznali.

I když možná není, na COUNTRY RADIO se změní pouze HEY v Ostravě, Brně, Pardubicích a Liberci.

Pražské HEY asi zůstane tak, jak je.

Jose
Registrovaný
Příspěvků: 330
PostRe: síť rádií HEY
on: March 25, 2011, 20:41

Nevím, co je za sprostost na tom, když řeknu, že jsem žádného komouškého šaška nepotřeboval k tomu abych se naučil plavat nebo jezdit na kole, či lyžovat ? To je snad normální přirozená lidská vlastnost a že si z toho někdo dělal kšeft už za komoušů je konec konců jeho problém. Jo takže řidiči vytlačili cyklisty ze silnice a cyklisti vytláčí chodce kam ? Do příkopu nebo raději aby ani nechodili ven, co ? No to je tedy fakt úroveň. To tě ti soudruzi naučili pěkný věci, jak je vidět. Jo a brzdi se v tom opěvování komunismu. Víš jaké máš možnosti dneska ty hurá cyklisto ? A co jezdí někteří mojí známí, kteří opravdu jezdí na kole a nikoli, že dělají bordel po městě na chodnících ? Tak se mrkni třeba sem… http://www.kudrna.cz/publik_syst/ctihtmlpage.php?what=888 nazdar. / začinali tuším u téhle… to je za rohem http://www.traces.cz/cyklisticke-zajezdy /

Jo a ještě mi to nedá a zareaguji na ten tvůj Bagr, když už ho zmiňuješ po druhé… Asi před rokem nebo kdy jsem četl velice zajímavou knihu o italské mafii a víš jaké jsou 3 hlavní pilíře mafie ? Drogy, sex a BETON… Ty první dva jsou známé. Ale ten třetí mě tedy nenapadl. Ale je to tak. Beton, prostě stavby, stavební firmy atd. Státní zakázky, městské pokladny, to je třeba vyrabovat. Víš,co se tady od revoluce prostavělo zbytečně peněz ??? Jo beton chlapče… Pak se ovšem nediv, že tě prostě smete bagr…bohužel…třeba vám tam jel stavět nějakou další zbytečnou sportovní halu nebo něco podobného možná budovat další cyklostezku… nebo další nákupní středisko, případně zbytečnou dálnici atd.

Nebo další takovouto koninu http://www.skijested.cz/leto/bezecky-areal-vesec to je pravda, to si nedovoli ani komunisti, takový to pomník se vyrobil až teď…

Barka
Registrovaný
Příspěvků: 182
PostRe: síť rádií HEY
on: March 25, 2011, 20:28

Jose trochu se mírni. A nech toho urážení lidí , kteří věnovali
veškerý volný čas ,aby nás trénovali a předávali nám zkušenosti.
Byli to výborní lidé ( u nás) a narozdíl asi od tebe pracovali celý
život s mladými. Zdravím je a moc si jich vážím. Já mám také kolo
na solidní úrovni , ale můžu si s ním zajet do kopců, kde na rozdíl
od těch vašich lotrů nikomu nevadím. Před 15 lety byly silnice prázdné
a jezdili jsme 150 km tréninky. To není možné se šuntem za 2000 Kč.
Také je fakt , že jsme prostě ze silnic vytlačeni. Já jsem dnes jel
k městu a musel jsem si zajet po starých cestách , jinak bych se udusil. Navíc několik řidičů na pár km udělali takové hrubky, že to
je na velkou pokutu. Je vidět , že problematiku kolem nás hobbíků
vůbec neznáš . Jsme vytlačeni na chodníky atd. jinak by jsme se
toho moc nedožili, protože co jezdí na silnici za dobytek, tak to
je ůplně šílené. A znám za ty roky spousty cyklistů , kteří měli
kola silniční ( to aby tak neplundrovali ) ůdajně přírodu a museli
koupit krosy nebo MTB. Jízda na silnici je velice nebezpečná. A to
ne kvůli cyklistům , ale bezohledným řidičům. S tebou není žádná
řeč , všechno svedeš na komouše , na cyklistické zvrhlíky. Tím ,že
tak bezostyšně pomlouváš trenéry za komunismu si o tobě úplně měním
obraz. To je nehorázná sprostota.

Jose
Registrovaný
Příspěvků: 330
PostRe: síť rádií HEY
on: March 25, 2011, 18:45

Fotbal jsem hrál taky, ale to mě nebavilo, nějak nemám rád tyhle kolektivní hry.
Fotbalisti mi připadají jak buzeranti, furt se poplácávaj, furt padaj a dělaj, že jim něco je.
To není moje parketa. Chodil jsem na nějakou sebeobranu, to mne taky moc nebavilo.
Hrál jsem stolní tenis, to mě bavilo moc a baví do teď. Šachy jsem hrál taky, to bylo dost dobré a na úrovni. Střílel jsem z pistole, to mě bavilo taky. Ještě jsem chytal ryby. Plavat samozřejmě umím a asi dobře, ale soukromě, prostě jsme vymetli kde jaký rybník, žadného komunistického instruktora jsem k tomu nikdy nepotřeboval. Stejné to bylo i s lyžováním nebo ježděním na kole. Kolo chápu jako dopravní prostředek. Když se dneska zeptám těch rádoby cyklistů jestli vezli někdy na řídítkách basu piva nebo na kole štafle, či za sebou kárku s trávou a kosou, tak ani jeden, banda debilů. Pro mne je kolo normální dopravní prostředek a ne nějaká předváděčka pro ničení přírody a porážení chodců. Kol jsme měli doma 7,Pragu, Ukrajinu, Esku, Favorita, co chceš. Všechno poctivý kola, ne ty sračky s brzdama jak motorka a s přehazovačkama na řídítkách. Odporný hnus, jak na to může vůbec někdo vlézt a nestydí se ? Nikdy jsem se nenaučil bruslit. Hokej mě stejně jako fotbal ničím nepřitahuje. Prostě pitomina, honit se za nějakým pukem nebo co. Sjezdovka je lepší. Ovšem tady bych snad našel první případ, kdy bych řekl, že to za komunistů bylo lepší, prostě se vylezlo na kopec a jezdilo. A pohoda. Dneska je to všechno soukromý, všude vleky a strašný fronty a už to není ta pohoda. Opět komerce a organizace a hlavně prachy, prachy a zase prachy. Jako s těma kolama. Fuj. Auto samozřejmě mám a používám, ale spíše k cestě za příbuznými, kamarády, na dovolenou apod. Do práce pouze sporadicky, když třeba zaspím nebo tak. Raději jezdím autobusem i když to tam smrdí a stojím třeba na jedné noze, ale furt mi to přijde pohodlnější nežli ráno lézt do studenýho auta a čekat nežli se vytopí. Nejraději chodím pěšky. To je nepřirozenější a nejpohodlnější. Otravovat se s kolem aby ho někdo ještě ukradl. To by mě tedy zajímalo, co ti debílci z té přírody mají, když kolem frčí rychlostí pomalu jak motorka ? Prdlačku. Jen se předváděj a dělaj bordel. My ho nechávali před hospodou i před koupalištěm i před kinem, kdekoli. To už asi dneska nejde. No tak on taky stál Favorit někde 1100Kč. Ti dnešní smradi pod 50 tisíc nejdou. To nejsou kola, to jsou monstra. A to co na tom jezdí nejsou cyklisti, ale hovada. Jsou to magoři, pes nepes, turista, neturista, dítě neditě…,,Já jsem cyklista, mám šmejda za 50 táců a kdo je víc.“ Až mě nějakej jednou fakt vytočí, tak dostane takovou klackem, že už si na ten svuj monstr bazmek v životě nesedne. Ámen.

Strana: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15