Diskuze

Strana: [1]
Autor Tema: NOVÉ TÉMA
Jose
Registrovaný
Příspěvků: 330
PostRe: NOVÉ TÉMA
on: August 15, 2010, 12:52

To je velice zajímavý odkaz. Už jsem si to pouštěl asi 2x. Co jsi ho sem dal.
No já nejzajímavější takový portál, kde se daly pouštět po netu nějaké televize, našel tenhle http://wwitv.com/music_tv/index.html o ničem dalším víceméně nevím…
Jen vím, že občas, když se, někde hrál, nějaký fotbalový zápas, který nebyl dostupný ani našimi placenými sportovními kanály jako Nova Sport a Sport 1 apod. Tak, že vždy se ihned objevila spousta, odkazů na různé televize, na netu, kde to běželo a všichni na to spokojeně koukali…To bylo zatím jediné praktické využití, které jsem zaregistroval. Pak také vím, že jako Češi, že nemáme jen internetová rádia, ale máme i internetové televize, tedy jen televize, které fungují čistě netově, je jich několik, nejznámější je asi tahle http://www.autotelevize.cz/ ale je jich víc třeba tahle http://net.boomtv.cz/ atd. Ale kolik to má diváků ? To vážně nevím. Pak vím ještě o tomhle portálu http://www.free-internet-tv.cz/cs/online-tv.html z kterého si lze také ledacos pustit. Jinak i různé obce v ČR si provozují své vlastní netové informační televizní stanice, což by mohlo být druhé takové prakticvké využití, pokud na to někdo kouká, např. http://www.ceskarepublika.tv/ je takových docela dost. Na jednom konkurenčním portále je dokonce několik přívrženců netového vysílání, kteří v rozhovorech s lidmi propagujícími DVB-T / DVB- S / DVB-C tvrdí, že za několik let to bude tak daleko, že stejně všechny TV poběží prakticky netem a DVB tak jak ho známe dnes, zcela zanikne. Uvidíme.

Stanley 1440
Registrovaný
Příspěvků: 520
PostInternetové televize
on: August 14, 2010, 15:19

Chybí tady téma Internetové televize. Teď zrovna koukám na tohle http://www.congoplanet.com/congo_television_live.jsp . No,nač poslouchat hudbu bez obrazu ? Tedy, pokud nechci dělat něco jiného, nebo se nedomnívám, že to spíš odvádí pozornost. Krom toho není potřeba pořád poslouchat rock, pop atd. , nebo čekat na takové akce typu Tour de France, když nemůžeme jinak. Zkuste prostě etnickou hudbu. Tento svět ji má tolik. Hezké melodie najdeme v Mexiku, na Kubě, jižní Amerika, Řecko, Afrika,Polynésie, Tyrolsko a okolní folklor, Rumunsko, Makedonie atd. atd. Podělte se o nějaké typy. Neposlouchám to často, ale když vás dané rytmy vezmou zrovna u srdce, tak to stojí za to. Congo planet hraje docela dobře, ne ? :-).

hopex
Registrovaný
Příspěvků: 2
PostInternetová rádia
on: May 29, 2009, 08:08

Jaké máte zkušenosti s internetovými rádii? Jaké využívají vybavení? Jak tvoří tvář rádia. Proč je jich tolik amatérských? Jak řešit poplatky? Toto jsou témata, která bych rád zde rozvinul. Pište názory.
———————————————————————-

Lokalizace odbavovacího programu. http://zarastudio.webnode.cz

msin
Registrovaný
Příspěvků: 16
PostNOVÉ TÉMA
on: May 7, 2009, 09:25

Sem můžete vkládat návrhy na diskusní fóra pro sekci Internet.

Strana: [1]