Česká asociace kabelových komunikací a agentura Mozaic zahájily spolupráci

radiotv22Praha, 14. listopadu 2001 – Agentura Mozaic Strategic Communications a Česká asociace kabelových komunikací (ČAKK) dnes oznámily začátek spolupráce v oblasti public relations.

Na základě výsledků výběrového řízení se obě společnosti dohodly na dlouhodobé spolupráci při prezentaci ČAKK na veřejnosti a především při komunikaci se sdělovacími prostředky. Cílem spolupráce bude především informovat odbornou a zákaznickou veřejnost o problematice a trendech elektronického komunikačního průmyslu se zaměřením na kabelové komunikace a s nimi související témata.

„ČAKK se chce aktivně vyjadřovat k situaci v oblasti telekomunikací a podpořit tak rozvoj tohoto odvětví, brzké dokončení jeho liberalizace a nastartování skutečné hospodářské soutěže. Chce spolupracovat se všemi partnery v tomto oboru, se státní správou a nemůže se smířit s některými diskriminačními kroky proti kabelovým systémům,“ řekl prezident ČAKK Zdeněk Vaníček. „Jsme si však vědomi, že pro dosažení co nejširší informovanosti je nezbytná efektivní komunikace s veřejností. PR agentura Mozaic nás svým přístupem a pochopením problematiky kabelových komunikací přesvědčila o tom, že nám pomůže naše složité cíle naplnit,“ dodal.

Evžen Cekota, ředitel a majitel Mozaic Group, k získání nového klienta uvedl: „V tomto odvětví existuje celá řada témat, které se bezprostředně dotýkají velké části laické i odborné veřejnosti. Naším úkolem je vytvořit a realizovat společně s odborníky z ČAKK vhodnou strategii a formu komunikace, která objasní problematiku kabelových komunikací.“

Na realizaci zakázky se pod vedením Evžena Cekoty podílí Pavel Svoboda jako Account Manager a konzultanti Jan Hlaváč a Radovan Suk.

O asociaci ČAKK
Česká asociace kabelových komunikací sdružuje největší kabelové společnosti a alternativní operátory v ČR, poskytovatele programů, dodavatele technologií a poradenské firmy. Asociace si klade za cíl přispět k budování moderní infrastruktury a informační společnosti v České republice. Současnými řádnými členy asociace jsou UPC Česká republika, Intercable CZ, TES Media, SELF servis, SATT, HBO, Hughes Network Systems, Lica a nově i Telenor Networks.

Asociace vznikla v roce 1998. Založily ji přední společnosti poskytující služby kabelových komunikací v ČR – Kabel Plus, Kabel Net Holding a Dattelkabel (dnes součástí UPC ČR), Intercable CZ a TES Media. Další zakládající členové byly HBO ČR, dodavatel programů a společnost Hughes Network Systems, dodavatel telekomunikačních technologií.

ČAKK je od roku 2000 členem ECTA (European Competitive Telecommunications Assocation) sdružující evropské telekomunikační operátory, výrobce telekomunikačních zařízení a poskytovatele dalších služeb spojených s telekomunikační oblastí. Cílem ECTA je vytvořit celoevropskou asociaci, která bude globálně řešit otázky týkající se telekomunikačního průmyslu. Jedním z dlouhodobých cílů ČAKK je aktivně přispět k brzkému založení pobočky ECTA v České republice.

O společnosti Mozaic
Společnost Mozaic Strategic Communications (dříve Interel Public Relations) působí v České republice od začátku roku 1992. Je zakládajícím členem APRA (Asociace PR agentur). Plně se hlásí k etickým principům a profesním kodexům asociace. Ředitel společnosti Evžen Cekota je předsedou výkonné rady APRA.

K nejvýznamnějším klientům agentury patří Delegace Evropské komise v České republice, Komerční banka, Anheuser-Busch, Hong Kong Trade Development Council či Galerie Jiří Švestka. V oblasti informačních technologií a internetu Mozaic spolupracuje například s TELE2 či s Genesys Telecommunications Laboratories.

Pro další informace, prosím, kontaktujte:

Mozaic
Pavel Svoboda svoboda@mozaic.cz
Jan Hlaváč hlavac@mozaic.cz
Tel.: 02 232 1411 nebo 24 89 09 08
Fax: 02 2481 3066 nebo 232 1178
www.mozaic.cz

ČAKK
Zdeněk Vaníček – cacc@cacc.cz
Tel.: 02 2414 2570
Fax: 02 2414 2569
www.cacc.cz

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .