Výsledky Podcast roku #3

Ve čtvrtek 17. 6. v Radlické kulturní sportovně v Praze proběhlo slavnostní vyhlášení 3. ročníku soutěže Podcast roku. V kategorii Veřejnoprávní podcast jednoznačně zvítězil zpravodajský pořad Vinohradská 12 z dílny Českého rozhlasu, sekci Autorský podcast ovládl pořad Opravdové zločiny moderátorek Evropy 2 Lucky Bechynkové a Báry Krčmové. O těchto dvou kategoriích rozhodli posluchači na webu Podcast roku, letos se jich do soutěže zapojilo 3 x více oproti loňskému roku.

Opravdové zločiny moderátorek Evropy 2 Lucky Bechynkové a Báry Krčmové sice vyhrály celkem přesvědčivě, ale jinak bylo rozložení bodů v autorských podcastech více rovnoměrné oproti u veřejnoprávních.

vysledky-soukr-03
Zdroj: Podcast roku

V kategorii Veřejnoprávní podcast obsadily dvě medailové pozice pořady Českého rozhlasu. S velkým náskokem zvítězila zpravodajská Vinohradská 12, stříbro získala Host Lucie Výborné a bronz si odnesl podcast České televize, Fotbal focus podcast.

vysledky-verejn-03
Zdroj: Podcast roku

Cena odborné poroty

Cena odborné poroty byla oproti loňsku vyhlášena v sedmi kategoriích. A to v kategorii Objev roku, Osobní rozvoj, Cestování, Byznys, Sport, Zábava a lifestyle a Zpravodajství.

Veškeré výsledky jsou k dispozici: podcastroku.cz

 

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .