Milionové rekordy v rádiích, TV i webech

Konzum médií za měsíc březen raketově vzrostl. Rekordy padají u sledování TV, poslechu rádia a vyhledávání zpravodajských portálů. iROZHLAS.cz se zařadil do první zpravodajské desítky a v březnu jej navštívily 3 miliony čtenářů. Hitrádio TOTAL poslouchalo prostřednictvím aplikace radia.cz poprvé v historii přes milion uživatelů. Zvýšený zájem v měsíci březnu zaznamenala také aplikace TN.cz. 

Ještě v loňském roce (březen) měl iROZHLAS.cz 907 tisíc čtenářů. Milionovou laťku přeskočil až v květnu v roce 2019. S nástupem koronavirové krize v březnu dosáhl zatím absolutně nejvyšších čísel. „V krizových obdobích vždy média veřejné služby dokazují svou nezastupitelnou roli a význam pro společnost. Dokážeme rychle reagovat na situaci, přinést našim posluchačům rychlé a pravdivé informace, speciální pořady, projekty. Naše zpravodajské formáty jsou ve vypjatých obdobích vždy velmi sledované a výsledky iRozhlasu to opět jasně potvrzují,“ uvedl generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral.

Online poslech radia.cz:

Online DATA 2020_03Zdroj: radia.cz

Online poslech rádií prostřednictvím aplikace radia.cz zaznamenal za měsíc březen také miliónový rekord. Hitrádio TOTAL má poprvé v historii přes milion poslechů za předcházející měsíc.

graf
Zdroj: radia.cz

Vývoj online poslechu zaznamenal i u ostatních regionálních rádií zastupitelství Radiohouse výrazný nárůst v měsíci březnu oproti předcházejícím měsícům.

Největší návštěvnost ve své historii zaznamenal i zpravodajský portál TN.cz skupiny Nova. V posledním březnovém týdnu zaznamenal přes 10 milionů video views. Stejně úspěšné jsou i přímé přenosy na TN.cz, který zaznamenává výrazný meziroční nárůst. Zvýšený zájem za uplynulý měsíc registruje i aplikace TN.cz., nárůst o 126 % oproti únoru.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .