TV Diář: Reklama na zmrzlinu hip hop (VIDEO UVNITŘ)

radiotv-archiv13Blíží se další digitální signál a Česká televize začala upozorňovat. TV Prima mění moderátora v jedné ze svých soutěží. ČT chce milión po hokejistech. Máte slovo přežilo prázdniny a v září bude pokračovat. Na závěr jeden z důkazů, že v současnosti má mezinárodní komerční potenciál pouze Gipsy.cz.

Piktogram i lišta
ČT začala informovat diváky, jenž chytají analogový signál z vysílačů České Budějovice – Kleť a Praha – Cukrák. Do analogového vysílání ČT2 byl vložen piktogram a informační lišta. Multiplex veřejné služby by měl být spuštěn koncem září letošního roku

.

Novotný musí z kola ven
TV Prima chystá obměnu své rodinně-bojovné soutěže Pět proti pěti. Jednou ze změn je výměna na postu moderátora. Extrovertního, těžkotonážního a urputně humorného Petra Novotného vystřídá Petr Lesák, jehož zdobí cool vizáž a kterého mohou diváci znát například z České televize z pořadu Vypadáš skvěle.

Zmatek v poplatcích
● Za 87 nepřihlášených televizorů chce ČT po pardubickém hokejovém klubu částku převyšující jeden milión korun. Hokejový klub se brání s tím, že televize používá pouze ve vnitřním okruhu na stadiónu. S pokutou nesouhlasí a o 1 090 000 korun se hodlá přít, takže ČT zatím nemá nic jisté. Kdyby se prokázalo, že pravda leží na straně hokejistů, stal by se tento případ třešničkou na dortu upečeného z neoprávněných dopisů z minulého týdne.

Jílková se udržela
● Zatímco Zuzana Bubílková a Luboš Xaver Veselý museli své pořady zastavit, Michaela Jílková se svým ukřičeným Máte slovo bude pokračovat i v září. Prvním tématem podivné diskuse budou 3. září ceny léků a léková politika.

Korejská reklama v českém rytmu
Gispy.cz ukazují, že jejich práce má mezinárodní přesah. Jejich píseň Romano hip hop doprovází skupinu rozjařených Korejců, kteří na pláží juchají a popíjejí zmrzlinový nápoj.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .