TV Diář: Kurzy reality (2 VIDEA UVNITŘ)

radiotv-archiv16Eurovision Song Contest se přesune do Moskvy – snad navždy; Další stránky se zajímavými amatérskými filmy; kurzy reality show otevřeli ve Velkém jablku a na závěr jeden příběh z Pošty pro tebe.

Eurokýč bude v Moskvě
● Jednou jsem se někde dočetl o nějakém českém intelektuálovi, jenž má v podezření vše, co začíná předponou „Euro“.
Zkušenosti s eurookny nemám, ale zkušenosti (divácké) s Eurosongem mám. Můj eurozážitek z této eurozábavy byl děsivý. Zvláště, když jej u nás zaštiťuje Česká televize, takže do této žumpy lije veřejné peníze. Příští rok bude Eurosong v Moskvě. Ať si ho tam nechají a normální lidi s tím už neotravují.

Nezávislý web
● Zajímavé stránky spustila rodicí se TV Barrandov. O webu www.kinobarrandov.tv informoval server DigiZone.cz. Ke zhlédnutí jsou zde krátké studentské i amatérské filmy a několik magazínů. Do konce srpna také probíhá soutěž o 20 tisíc korun, o které hraje každý film, jenž je na stránkách umístěn.
K vidění je třeba i 108 minutový film o filmu Mamma Mia a nezveřejněné záběry z tohoto filmu.

Američané jsou napřed
● Uspět v reality show je pěkný oříšek. Chovat se opravdově a navíc tak, abyste získali srdce krvežíznivých diváků, není žádná legrace. V New Yorku naštěstí existuje Reality Television, která ve svých kurzech radí, jak se dostat a uspět v reality show. Kurzovné je 140 dolarů (2 200 korun).

Pošta pro kohokoliv
● Hezkou veřejnoprávní reality show je Pošta pro tebe. Jeden můj kamarád ze Zlína s oblibou sledoval slovenskou mutaci, u které se prý vždy krásně vyplakal. Mě tento pořad jaksi míjel, ale poté, co se ke mě dostal jeden příběh z tohoto pořadu, tak nejspíš budu pozorně sledovat. O prázdninách sice běží mutace Návraty, ale na podzim budu ladit. Podívejte se na dvě videa. Ester Janečková je skutečná profesionálka.


Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .