TV Diář: Komunisti umí jen lhát (3 VIDEA UVNITŘ)

radiotv-archiv28Čína se opravdu předvedla. Ukázala světu, že komunisti lhali, lžou a budou lhát. Číňanům to ale, díky ekonomické síle, prochází. Public TV přináší několik novinek; komický film pronásledují komické protesty a vzpomínka na Isaaca Hayese.

Podvod na divácích
● Včera se v médiích objevily informace o lžích a podvodech, které doprovázely zahajovací ceremoniál olympiády v Pekingu. Jednak šlo o použití předtočených záběrů, některé části ohňostroje byly „vylepšeny“ na počítači a holčičku, jež měla na zahájení zpívat prý nezdobí natolik výstavní chrup, aby se mohla před světem ukazovat. Nahrazena tedy byla jinou, s hezčími zuby. Náhradnice jen naprázdno otvírala ústa. Možná čínští komunisté převzali ideu od západních imperialistů Milli Vanilli. Ti se ve své době proslavili něčím podobným a dokonce museli vrátit gramofónky Grammy.

Novinky v Public TV
● Televizní stanice Public TV divákům představila nové logo a grafiku. Od září chystá tento lifestylový kanál rozšířit své premiérové vysílání z 60 minut na dvě hodiny. Zbytek vysílacího času obstarávají reprízy pořadů. Další zářijovou novinkou bude přechod na formát 16:9.

Protesty lidí, co nemají tak vysokou inteligenci
● Proti novému filmu Bena Stillera Tropic Thunder se vynořily demonstrace za práva intelektuálně zaostalých občanů. Film prý uráží lidi s intelektuálním hendikepem. Protestující nejvíce pobuřuje slovo „retard“, které se ve filmu objeví více než patnáctkrát. Jen doufám, že to je součástí propagace k novému filmu. Celé mi to připomíná Středisko Derecka Zoolandera pro děti, které neumějí moc dobře číst, jež je zbudováno ve starším Stillerově filmu Zoolander.

Zemřel Chef
● V neděli ve věku 66 let zemřel Isaac Hayes. Tato soulová legenda, jež obdržela Oscara za hudbu k filmu Shaft, se u mladší generace proslavila jako Chef ze seriálu South Park.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .