TV Diář: Comeback na Nově, konec sportu na ČT2?

radiotv-archiv37TV Nova chystá na podzim nový původní sitcom, STV spustila kampaň na sportovní kanál, konec sportu na ČT2, reality show o nevinných vězních a nový šéf české HBO.

Novinky na Nově
TV Nova spustí na podzim nový původní sitcom Comeback, jehož realizaci má pod palcem Tomáš Baldýnský. Když se tak koukám do programu, kde Nova „úspěšně“ reprizuje zběsilost s názvem Policajti z předměstí, neubráním se nervózní nedůvěře. DigiZone.cz také informovalo o zaregistrování nových značek, které provedla tato stanice: Dokonalý svět, Dr. Byt, Neviňátka, Stahovák, Hvězdný reportér, Grace, Policie Modrava a Přísně tajné. Uvidíme, zda z toho někdy něco vyleze.

Sport na ČT2 končí
● Na konci příštího roku by už druhý veřejnoprávní kanál neměl vysílat žádný sport. Vše by měla obstarat „čtyřka“. Prohlásil tak Otakar Černý v rozhovoru pro DigiZone.cz. Vzhledem k tomu, že sport je jedním z hlavních věcí, jež jsou v televizi sledovány, jasný pokyn pro nákup satelitů, či kabelových televizí.

Nový generál HBO
HBO pro Českou republiku mají nového generálního ředitele. Stal se jím pětatřicetiletý dřívější obchodní ředitel této firmy Martin Cepek.

Realita pro nevinné
● Americké obrazovky budou možná brzy plné reality soudních pří. V nové reality show půjde o úsilí právníků o osvobození lidí odsouzených k těžkým trestům na základě justičního omylu nebo chybných důkazů. Televizní producenti se v současnosti snaží přesvědčit ke spolupráci skupiny zastupující vězně s dlouholetým trestem nebo čekající na popravu, u nichž se na základě testů DNA nebo jinými způsoby prokazuje, že jsou nevinní.

Slovenská Trojka je na dohled
STV včera spustila mediální kampaň Trojky. TROJKA –ŠPORT NA KAŽDÝ DEŇ startuje v den zahájení olympiády – 8. srpna 2008. Image této stanice si může prohlédnout zde.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .