Simpsonovi slaví 20 let – třeba novou znělkou

radiotv-archiv29V současnosti neexistuje televizní produkt, který by byl větším fenoménem, než jsou kreslení obyvatelé Springfieldu. Seriál Simpsonovi, jenž je nejdelším animovaným seriálem historie, slaví dvacáté narozeniny. Roční oslavy vyvrcholí v lednu 2010.

Existuje jen málo věcí, které si v současné hyperrychlé době zaslouží status „kultovní“. Neexistuje animovaný seriál, co by se dožil dvacíti let. Neexistuje nic, jako seriál Simpsonovi. Homer, Bart, Liza, Marge, Maggie se stali ikonami dnešní doby (pro zjednodušení vynechávám dalších x postav).

Televizní stanice Fox v polovině ledna spustila roční oslavy kulatých narozenin tohoto seriálu. Jedním z dárků je vysoké rozlišení, v němž Fox začala minulý víkend Simpsonovi vysílat.  Další výraznou novinkou je nová znělka pořadu. Ta se změnila vůbec poprvé. Její princip zůstává stejný, avšak přibyly zde další známé postavy seriálu.
„Best 20 Years ever“ – tak zní slogan narozeninové kampaně, jejíž součástí je třeba soutěž, v které mají fanoušci seriálu hledat všechno, co jim v každodenním životě připomíná Simpsonovi.
Vše vyvrcholí 14. ledna 2010, kdy Simpsonovi oslaví kulaté jubileum.

Shodou okolností se 8. února dožil 80. narozenin „český Homer“ – herec Vlastimil Bedrna, který nezapomenutelně daboval hlavu sytě žluté rodiny od 1. až do 12. série. Poté musel s tímto dabingem ze zdravotních důvodů přestat a štafetu převzal Vlastimil Zavřel.

Nová znělka seriálu Simpsonovi

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .