Konečně pořádní mafiáni

radiotv-archivMinulý týden byl definitivně potvrzen brzký start nové televizní stanice Prima Cool. Vypadá to, že konkurenční boj začíná přiostřovat i v menších projektech velkých televizí. A divák z toho bude těžit. Nejnověji dnes začíná Nova Cinema jedna z kultovních sérií.

České republice se jako čert kříži vyhýbal seriál Rodina Sopránů (The Sopranos), respektive byl vysílán TV Prima, avšak v naprosto nekoukatelném čase. Díky narůstající konkurenci se naštěstí mění doba k lepšímu. Zítra začne kanál Nova Cinema vysílat slavnou ságu o mafiánské rodině z New Jersey, v jejímž čele stojí Tonny Soprano.

Avšak nic není beze stínu. Seriál, který vznikl v roce 1999, a jenž stihl během svého „života“ posbírat velké množství různých cen (například 21 cen Emmy, 5 Zlatých glóbů), uvidí čeští diváci jaksi od konce. Rodina Sopránů má celkem šest sérií, což celkově znamená 86 epizod. A právě šestou sérii zítra Nova Cinema v premiéře nasazuje. Nevím, zda by přece jen nebylo lepší, kdyby české diváky, kteří jsou Sopránovými téměř netknuti, seznámili s rodinným propletencem pěkně od začátku. Takhle diváci naběhnou do rozjetého vlaku a jsem velmi zvědavý, kolik se jich udrží. Ty, co to dokážou, čeká opravdový skutečný zážitek, protože seriál Rodina Sopranů patří jednoznačně k tomu nejlepšímu, co kdy světové televize vyprodukovaly.

Sopranům budou patřit na Nova Cinema středy a čtvrtky vždy od 20:00.

Trailer k šesté sérii Rodiny Sopranů

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .