Projekt Regionálnítelevize CZ má strategického partnera, vydavatele Deníků

Vydavatelství Vltava Labe Media se stane novým většinovým vlastníkem televizního projektu Regionálnítelevize CZ. Vydavatele regionálních Deníků ovládá finanční skupina Penta. Nyní bude mít pod kontrolou i televizní stanici.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Naší vizí je, aby se vydavatelství Vltava Labe Media stalo partnerem číslo jedna pro každého, kdo hledá regionální informace nebo chce komunikovat a informovat v regionech. I proto rozšiřujeme svou nabídku a vstupujeme do regionálních televizí,“ uvedl Michal Klíma, předseda představenstva a generální ředitel Vltava Labe Media.

Vstup strategického partnera je pro nás, po pěti letech existence na mediálním trhu, dalším významným krokem k rozvoji společnosti. Spojení s Deníky je vzhledem k charakteru našeho projektu podporujícího české regiony logické a posílí nejen samotnou televizi, ale i naše obchodní partnery,” vysvětlila dosavadní majitelka Eva Stejskalová. I nadále zůstává ve firmě jako generální ředitelka.

Regionálnítelevize CZ je dostupná na běžnou anténu v rámci Regionální sítě 8 Českých Radiokomunikací. Vysílá i volně přes satelit bez nutnosti přístupové karty a šíří ji většina kabelových operátorů.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .