Dokumentární kanál WAR svět válek zahájí v úterý večer

Nová televizní stanice TV WAR svět válek zahájí své vysílání v úterý 3. října ve 20:00 televizním dokumentem Dunkirk – Hitlerova poslední pevnost. Nový program mohou od prvního dne sledovat klienti operátorů UPC a Skylink.

Logo televize WAR svět válek

Logo televize WAR svět válek

Kromě válek i špionáž, terorismus, konspirační teorie

WAR svět válek se pravděpodobně objeví i v nabídce dalších operátorů. Stanice však nebude dostupná na běžnou anténu. Před časem sice měla programovou pozici a testovací obrazovku v regionálním multiplexu. Tuto pozici ale využívala jen jako promo. Zařadí se tak pouze do placených nabídek kabelových a satelitních operátorů.

Televize WAR svět válek Je plně zaměřena na vojenství a s ním související oblasti. Diváci budou moci zhlédnout pořady o historických i aktuálních válkách a bitvách, o současných armádách a jejich složkách: letectvu, námořnictvu, pozemních silách a speciálních jednotkách a o zbraních minulosti, současnosti i budoucnosti,“ říká František Malina z Československé filmové společnosti, která TV WAR provozuje.

Dalšími tématy jsou například špionáž, terorismus, konspirační teorie a třeba i UFO a hrozby z vesmíru. Noční proud bez komentáře například zahrne rekonstrukce bitev a bojová nasazení v současných konfliktech.

Velká část pořadů bude k dispozici i v rámci videoslužby Film Popular

WAR svět válek nebude problémy lakovat na růžovo. Naopak – bude na ně upozorňovat a varovat před možnými důsledky. A protože jde o domácí televizní stanici, budeme dbát o to, aby česká a slovenská stopa byla velmi silná, s důrazem na hrdinství, čest a vlastenectví,“ říká Leoš Pohl, většinový vlastník Československé filmové společnosti.

Program lze už nyní sledovat rovněž nelineárně, prostřednictvím počítače, mobilu či internetu. Stačí si předplatit za 200 Kč na rok službu Film Popular. Zde je velká část pořadů TV WAR uváděna v předpremiéře a často v HD.

Československá filmová společnost kromě televize WAR svět válek provozuje i filmové kanály CS Film, Horror Film, dětský program CS mini, dokumentární KINO SVĚT a zmíněný videoportál Film Popular.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .