Zdeněk Pohlreich na Primě nekončí!

pohlreich_primaObjevují se spekulace o pokračování úspěšného projektu Ano, šéfe!. Zdeněk Pohlreich už další díly natáčet nechce.

Skutečně se s nejvyšší pravděpodobností v nejbližší době čtvrté řady populárního pořadu Ano, šéfe! nedočkáme. Zdeněk Pohlreich však na Primě nekončí. Nedávno se spekulovalo o možném uvedení formátu „The Hell Kitchen“ (Pekelná kuchyně). Nyní je jisté, že Prima podobný formát s populárním kuchařem skutečně připravuje.

K TÉMATU: Záplavu kulinářských pořadů rozšíří původním projektem i TV Barrandov

Včera při jednom z posledních dílů třetí řady pořadu Ano, šéfe! jste si mohli přečíst krátké oznámení: „Je vaření vaší vášní? Chcete se utkat s ostatními kuchaři a vědět, že jste nejlepší? Přihlašte se do nového pořadu Zdeňka Pohlreicha.“ Dnes v odpoledních hodinách se objevila na webu iprima.cz přihláška do soutěže, kromě základních údajů požaduje TV Prima především informace o vzdělání a praxe v kuchařském oboru. Dále je třeba vyplnit oblíbenou literatura nebo důvody k rozhodnutí účastnit se, přiloženo musí být i foto od pasu nahoru a foto jídla, které jste uvařili.

PSALI JSME: S čím přichází komerční televize do jarní sezóny?

Pořad Ano, šéfe! patří dlouhodobě k nejúspěšnějším produktům TV Prima. Zároveň v současné době zažíváme boom kulinářských pořadů, v poslední době se do souboje pouští i TV Barrandov se sobotním formátem Haliny Pawlowské Prostři pro tři a všednodenním pořadem Co bude dnes k večeři? (po-pá od 17:40). Prima nabízí tři pořady s kulinářským zaměřením (Ano, šéfe!, S Italem v kuchyni a Prostřeno!), několik pořadů nabízí i TV Nova a ČT1.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .