Začínají Přešlapy, Prima je promuje i ve Faktech

novy_serialDnes po osmé hodině na Primě odstartuje nový seriál s názvem Přešlapy.

Nový seriál Přešlapy vypráví o generaci třicátníků a jejich problémech. Nemá se jednat o kopii VKV, Prima se svou novinkou cílí na mladší cílovou skupinu 15-54 let. Hlavní role ztváří šest známých herců, připomeňme, že první partnerskou dvojící bude Adam (Filip Blažek) a Radka (Zuzana Norisová), dále se představí Petr (David Novotný) a Jana (Jitka Schneiderová) a poslední manželský pár David (David Matásek) a Karolína (Soňa Norisová).

O čem vypráví první díl?  „Kamarádi kolem třicítky, kteří se snaží řešit každodenní problémy s humorem. Štěpán připravil přítelkyni Radce večeři s „překvapením“. Dostal práci v Hongkongu a s ní už dál nepočítá. Její nejlepší kamarádka Karolína se zatím žádného překvapení nedočká. Manžel chodí domů čím dál později a syna Honzíka vídá jen letmo. Karolína by si chtěla pořídit chůvu, protože už dál nechce být na všechno sama. Jak ale přesvědčit Davida, aby nebyl proti? Stačí za ním zajít ve vhodnou chvíli do práce a dát mu ultimátum. Adam, který měl v životě skoro tolik holek, kolik mu je let, se opět rozešel se svou „dlouhodobou známostí“, “ uvádí Prima v anonci.

Protože Prima nechce nechat nic náhodě, promovat bude seriál i ve Zprávách, konkrétně v relaci Fakta Barbory Tachecí. V 19:15 přijala do studia pozvání herečka herečka Jitka Schneiderová. Prima mohla mít usnadněnou pozici, Dům snů na TV Nova diváky moc nezaujal. Nova ho však přesunula. Více v aktualitě Přichází Stahovák, Dům snů a SuperStar se stěhuje. Konkurencí Přešlapů bude sledovaná veřejnoprávní Pošta pro Tebe, na Nově poběží repríza Comebacku.

Přečtěte si více:
Přehled podzimních programových novinek
Prima nasazuje novinky; 5 proti 5 jen v repríze
Přichází Stahovák, Dům snů a SuperStar se stěhuje

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .