Přichází Stahovák, Dům snů a SuperStar se stěhuje

stahovakNová televizní sezóna vstoupila teprve do 3.týdne existence a už přichází první změny.

Hlavním lákadlem lídra českého trhu se měla stát reality-show Dům snů v čele s moderátorem Janem Musilem. Diváci však pořad s příliš velkým nadšením nepřijali, první díl propadl a ani druhý se nezaskvěl. Ke slovu se dostává první obměna. Počínaje touto středou startuje prime-time TV Nova divácky oblíbeným původním sitcomem Comeback, uvidíme ale jen reprízové díly, premiérové díly si Nova šetří na příští rok. Dům snů se stěhuje na 20:45, další pořady uvede TV Nova s časovým zpožděním.

Nova odmítá, že za přesunem je nízká sledovanost, za vším stojí snaha přilákat více mladých diváků. Jednička trhu zároveň popírá fakt, že tento krok souvisí s uvedením nového seriálu TV Prima Přešlapy (více si můžete přečíst zde). Díky reprízám by mohla mít usnadněnou pozici.

Zcela nečekanou změnou je pak zrušení sobotních živých přenosů semifinálových kol pěvecké show Česko Slovenská SuperStar, ta se přesouvají na páteční večer. Ani tento podzimní megahit mnoho radosti nepřináší, o výrazném zklamání sice nemůžeme mluvit, ale od tohoto pořadu se patrně čekalo více. Nedělní přímé přenosy a pondělní vyhlášení zůstávají nezměněny, ke stejnému kroku logicky přistoupila i TV Markíza.

Sledujeme pro vás vývoj sledovanosti ČS SuperStar:
Čtvrtý díl Superstar s nejslabší sledovaností
Taháky netáhnout – televizím mizí diváci

Dlouho dopředu avizovanou novinkou je pořad pro mladé s názvem Stahovák, moderátoři Vojtěch Kotek a Jiří Mádl diváky poprvé u obrazovek přivítají v sobotu 3.října v 11:20, tedy před pravidelným kontaktním pořadem Volejte Novu.

Přečtěte si o této novince více:
Eso končí, nahradí jej Stahovák
Nova odhalila podzimní novinky i start MTV
Přehled podzimních programových novinek

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .