Prima nasazuje novinky; 5 proti 5 jen v repríze

prima_destnikTelevize Prima nasadí v 39.týdnu další novinky, které již dříve anoncovala.

Po týdnech spekulací dnes přinesly jasno programové plány na 39.týden, ty zveřejnila Prima na svém webu. S velkými očekáváními představila televize seriálovou novinku s názvem  „Přešlapy„. První díl budete moci zhlédnout ve středu 23.září v 20:00. A o čem bude první díl? „Jana se snaží otěhotnět, její manžel Petr se snaží opít a jeho nejlepší kamarád Adam se snaží zlomit rekord v počtu vztahů na jednu noc. David se honí za kariérou, ale jeho žena šílí touhou po chůvě. Radka se právě rozešla s přítelem, ale možná začne svítat na lepší časy, když se v supermarketu srazí s Adamem. Hrají Z. Norisová, F. Blažek, J. Schneiderová, D. Novotný, S. Norisová, D. Matásek a další.“ Videa představující postavy seriálu najdete na webu seriálu.

O dva dny později, tedy v pátek 25.září ve 20:00, přichází pořad „Hádej, kdo lže?„. Pondělní osmá bude i nadále vyhrazena tradiční zábavě „Hádej, kdo jsem?„. Úkolem čtveřice hadačů (Martin Zounar, Alice Bendová, Bohumil Klepl a Eva Holubová) bude uhádnout, kdo z pozvaných hostů lže o své profesi. V neděli 27.září v 18:00 se pak můžete těšit na nový kulinářský pořad „S Italem v kuchyni„. Kuchař Emanuel vás v prvním díle seznámí s informacemi o rajčatech, olivovém oleji a dalších tradičních italských surovinách.

Přečtěte si více:
TV Prima s novým webem (informace o nasazení dalších novinek)
Milan Šíma se vrací na televizní obrazovky
Přehled podzimních programových novinek
Pohled na podzimní novinky televize Prima

Diváci se však v dohledné době nedočkají premiérových dílů rodinné soutěže 5 proti 5. Jak nám sdělila PR koordinátorka televize Prima Veronika Rozumková, „v současné době se premiérové díly pořadu 5 proti 5 nenatáčí. Ve vysílacím schématu jsou zařazeny jeho reprízy. O tom, co budeme vysílat po skončení pořadu 5 proti 5 budeme rozhodně včas informovat.“ Prima pracuje na pilotních dílech nové denní talk-show, jejíž tváří by se rád stal například moderátor a herec Miloš Knor. O pořadu magazínového typu mluvila i Mirka Čejková, ta nedávno skončila jako moderátorka Zpráv TV Prima. Denní magazíny jsou velmi populární například v Německu, tamní komerční televize vysílají denně pořady typu bulvárního Extra (vysílala TV Prima). Na komerční ProSieben můžete denně vídat magazín Galileo, seznamuje diváky s vědou popularizujícícm způsobem a přidává další zajímavosti.

Více jsme o formátu 5 proti 5 psali v článku
5 proti 5 – nová soutěž na TV Prima

Do programového schématu si probojoval zpět místo i psí detektiv Komisař Rex, reprízu sedmé řady uvede Prima v neděli v 12:50. Ačkoli je Rex pevně spjatý právě s Primou, nedávno celý seriál kompletně reprízovala TV Nova (všední dny kolem poledne).

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .