TV Barrandov v březnu uvede Promi Zprávy

barrandov_zimaAKTUALIZOVÁNO – Televize Barrandov od 2. března začne pravidelně čtyřikrát týdně vysílat zprávy o celebritách, zřejmě ji k tomu vede úspěch Prominentů.

První plnoformátová digitální televize Barrandov letos v lednu s úspěchem představila bulvární magazín s názvem Prominenti, který moderuje Jitka Asterová. Vysílán je každou neděli v 18:00. Dlouho tomu už ale nebude. Od 22.února přechází Prominenti do prime-time (hlavní vysílací čas), nově bude magazínu vyhrazen pondělní slot okolo 22:00 (po skončení seriál Nikdy neříkej nikdy). Je pravděpodobné, že se formátu úspěšně dařilo v neděli, jinak by mu televize nedávala šanci v prime-time.

ANALÝZA RADIOTV: TV Barrandov vstupuje do druhého roku vysílání s jistotami

Jak informoval tento týden server DigiZone.cz, TV Barrandov si nechala zaregistrovat nová loga pořadů, mimo jiné i značku Promi Zprávy. Tento nový zpravodajský formát budete moci sledovat od úterý do pátku vždy po Hlavních zprávách (tedy zhruba okolo desáté hodiny večerní). První vydání je naplánováno na úterý 2.března v 22:20. O podobném formátu údajně uvažuje i TV Prima. Ta od února po hlavních Zprávách vysílá Krimi Zprávy a podle tiskové zprávy si ji vybírá zhruba pětina diváků. Promi Noviny by měly vyplnit slot po půl osmé.

I Prima uvažuje o Promi Novinách: Prima opět vrací Chůvu k pohledání na 19:35

TV Barrandov však připravuje vícero nových pořadů. V jednom díle se uvede Vítězné haštěření dvojice Zuzana Bubílková – Miloš Knor, zhlédnout jejich satirický pořad můžete v sobotu 20.února. Dále se máme těšit na kulinářskou soutěž Haliny PawlowskéProstři pro tři, vysílat se bude vždy v sobotu od 20.března, chystá se i kabaretní talk show Mazec s moderátory Martinem Dejdarem a Kateřinou Hrachovcovou-Herčíkovou, na TV Barrandov se objeví 9. března.

PSALI JSME: TV Barrandov spouští svůj kontaktní pořad

Stěhuje se i kontaktní pořad Mailem, poštou, mobilem. Vysílán byl původně v sobotu a v neděli okolo 18:50, nyní bude k vidění jen v neděli okolo poledne.

AKTUALIZACE:

Získali jsme vyjádření Janise Sidovského, místopředseda představenstva / ředitel marketingu a PR. Pořad Prominenti byl prý přijat velmi dobře a ukázal, že „bulvár lze dělat i jinak„. Janis Sidovský pro RadioTV řekl: „TV Barrandov bude průkopníkem v denním bulvárním zpravodajství, pokud vím denní bulvár jiná televize u nás nemá.“ Promi Zprávy přinesou informace o tom, co nového se děje ve světě českých i světových celebrit, „Jaké se staly bulvární události, jak prožívají známí lidé svoje vztahy, nakolik se mění jejich osudy? Kdo se oženil, rozvedl nebo zamiloval? Jaké dítko rozšířilo naše slavné rodiny? Která modelka odhalila své vnady- proč a za kolik? O jaké lukrativní pracovní nabídky se perou hvězdy showbyznysu? Promi zprávy, vždy první, aktuální a zajímavé,“ dodává Sidovský.

promi-zpravy-pack 

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .