Prima opět vrací Chůvu k pohledání na 19:35

chuva_fajnTelevize Prima opětovně navrací seriál Chůva k pohledání do času 19:35, není tomu tak dlouho, co skončila a nahradila jí repríza jiného seriálu.

Ačkoli to tak nevypadá, televize Prima už by brzy mohla překvapit zásadními změnami po šesté hodině večerní. Zatím však její počínání nikterak sebevědomě nepůsobí. Ve čtvrtek 21. ledna odvysílala televize Prima poslední díl seriálu Chůva k pohledání, o den později ji v čase 19:35 nahradil jiný seriál – Sabrina, mladá čarodějnice. Tento seriál se však dlouho ve vysílání neohřál, po dvanácti dílech jej Prima stahuje. Chůva k pohledání nezůstává v odpoledním čase, jak bylo původně plánováno, ale vrací se na 19:35. Oba seriály přitom stanice už reprízovala nesčetněkrát.

PŘEČTĚTE SI VÍCE: Prima mění šéfproducenta vlastní tvorby

Se snahou přesunout seriál z prostředí čarodějnic nepohořela poprvé, už jednou se pokoušela nahradit reprízy soutěže 5 proti 5 dalším multireprízovým seriálem Čarodějky. Nezájem diváků však vrátil zpět reprízy 5 proti 5. Reprízy rodinné hry taktéž nerotují poprvé.

PSALI JSME: Prima Cool bude přenášet hudební ceny Óčka

28. února 2007 odvysílala TV Prima poslední část pořadu Extra mapující bulvár, ale i osudy neobyčejných lidí. Průvodkyněmi formátu byly například Mirka Čejková (musela odejít kvůli kandidatuře do politiky) či Lucie Výborná (odešla dobrovolně, vadilo jí směřování pořadu k bulváru). Pořad chtěla Prima nahradit novým formátem, skutečnost však byla jiná. Několikrát jsme v tomto slotu viděli sitcomy Krok za krokem, Chůvu k pohledání či hned dvakrát za sebou seriál Přátelé.

Nahradí 5 proti 5 nová show?: TV Prima připravuje další pořad o vaření

První den v únoru Prima vyrukovala s pořadem Krimi zprávy, ty nahrazují nepříliš divácky sledovanou talk-show Fakta Barbory Tachecí. Krimi zprávy však trvají jen zhruba 6-7 minut. Bulvární deník Aha! spekuluje nad tím, že na jaře Prima přijde s dalším zpravodajským subformátem podobným Promi Novinám na TV JOJ. Nasadit by jej mohla Prima právě místo multireprízových seriálů. Momentálně Prima boduje nejvíce právě s formátem Top Star magazín, každý čtvrtek teď navíc vysílá Prima i speciály.

Na obrazovkách TV Prima se v brzké době objeví i nová kuchařská show. Na jaře se do vysílání dostane i nová show Cesta ke slávě, v neblíže specifikovaném časovém horizontu bychom se měli dočkat pokračování Přešlapů či nového seriálu z lékařského prostředí.

Požádali jsme televizi Prima o stanovisko, čekáme na jejich vyjádření. Jakmile jej získáme, budete si ho moci samozřejmě přečíst.

Autor článku:

Komentáře (2)

  1. pitris

    Pokud Prima nezačne vysílat v HD a především v 16:9,tak fakt nemá šanci.Milionkrát opakované seriály,seriály,seriály,seriály……pět krát po sobě protočené,není to pravé,ořechové.Když už dojedou Xřad jednoho seriálu,neměli by pokračovat opět první sérií skončeného seriálu.Je to trapné.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .