TV Barrandov spouští svůj kontaktní pořad

mailem_postou_mobilemTV Barrandov odstartuje v neděli nový pořad s názvem Mailem, poštou, mobilem.

Jak už samotný název napovídá, jedná se o kontaktní pořad. Vysílat se bude pravidelně v neděli v 18:50 ve stopáži zhruba 10 minut. Proč se TV Barrandov rozhodla přinést tento pořad na své obrazovky? „Na naše pořady máme velikou diváckou odezvu, denně dostáváme desítky mailů, dopisů, diváci nám také telefonují. Odpovídáme konkrétním lidem, ale chceme oplatit zájem i dalším, kteří odvahu napsat zatím nemají. Právě proto vznikl tento pořad. Chceme s diváky komunikovat nejen na našem webu, ale také přímo přes obrazovky,“ říká pro RadioTV Jaroslav Spěváček, šéfredaktor zpravodajství TV Barrandov.

Pořadem budou provázet tváře televizního zpravodajství, jako první uvítá diváky v neděli 1.listopadu Marcela Škábová. Zajímalo nás, zda se bude jednat o pořad, v němž se bude pouze odpovídat na dotazy diváků, nebo zda se dočkáme především self-promotion: „Pořad bude kombinací obojího, budeme odpovídat na dotazy diváků, současně ale budeme divákům přinášet tipy na pořady, které by si rozhodně neměli nechat ujít. Dozvědí se tak například, kdy u nás v premiéře uvidí nový film, jak bude pokračovat jejich oblíbený seriál, nebo které hvězdy zazáří v našich pořadech,“ uvedl Jaroslav Spěváček.

Pořad Mailem, poštou, mobilem není jedinou novinkou na obrazovkách Televize Barrandov. Už 14.listopadu se mohou diváci těšit na premiéru zábavného pořadu Sametové hašteření. Glosovat uplynulých 20 let budou Zuzana Bubílková a Miloš Knor. Nové kontaktní pořady plánují výhledově i další tuzemská média. Nový generální ředitel Českého rozhlasu Richard Medek avizoval, že plánuje rozhlasovou obdobu pořadu Volejte řediteli. Při svém kandidátském projevu na post generálního ředitele České televize o podobném projektu mluvil i Jiří Janeček.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .